SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenujący KM i ich doświadczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 205364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
sądze tyle ze to jest temat od kravki a nie od tego jaką SW trenować. Było już mnóstwo razy na forum o tym co trenować.

Aha i K-1 to nie jest SW zeby to trenowac tylko formuła w której toczą sie walki(cos jak UFC tyle ze tylko dla uderzaczy)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63
@res2
Jeśli chodzi o Wielkopolskę to np. w Poznaniu masz dwie sekcje KM - instytut i stowarzyszenie. Odnośnie instytutu musiałbyś poszukać na ich stronie kiedy i za ile mają treningi, natomiast stowarzyszenie ma treningi we wtorki i czwartki o godz. 20:00 na os. Orła Białego lub poniedziałek i środa o godz. 17:00 na os. Kopernika. Dodatkowo do tych dwóch zajęć są treningi na macie w piątki w siłowni Hulk, na ul. 28 czerwca. Możesz też spróbować Combat 56, treningi mają (chyba) w poniedziałki i środy, na ul. 28 czerwca w siłowni Hulk (szczegółów musiałbyś poszukać na stronie stowarzyszenia Combat 56 (lub popytać użytkownika lewro).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63
Koszt treningów w stowarzyszeniu, to 150PLN dla osób niestowarzyszonych lub 120PLN dla osób stowarzyszonych.

Strona stowarzyszenia:
http://www.kravmaga.org.pl

Strona instytutu:
http://www.kravmaga-poznan.pl/

Strona Combat 56 (stowarzyszenie):
http://www.combat56.org/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Witam!
Chciałabym się poradzić w sprawie treningów KM w Krakowie, konkretnie chodzi mi o zajęcia u Roberta Mikulskiego. Czy może ktoś z Formowiczów zna tego instruktora, trenował u niego i może mi coś więcej na temat prowadzonych przez niego zajęć powiedzieć?
Pozdrawiam,
Iv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 132
Robert Mikulski to bardzo dobry trener, a poza tym fajny człowiek... Treningi niedrogie i intensywne... Dużo dodatkowych szkoleń ( wypadów w teren , tramwaju etc...) Zdecydowanie polecam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 743 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13087
ma ktos opine na temat : Wojciecha Wardzały z Wrocławia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Co możecie Panowie napisać odnośnie Rafała Białowąsa z Gdańska, jak uczy ?

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Niestety nie miałem z tym instruktorem stycznością, jednak jeśli szukasz dobrej sekcji to zapraszam na priv - mogę Ci coś polecić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2426
I pierwszy miesiąc z kravką za mną! Jest w porządku:)

Umysł chłodny jak łysy mamut

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 211 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2423
hmmmm......... osobiście nie trenuje KM ,ale chciałbym tutaj napisać coś co do tej złej opinii na temat KM
więc ... najczęściej jest tak że takie osoby pójdą na 2-3 treningi i uczą ich tam np wybijać nogę w stawie kolanowym albo wybijać szczękę itd i myślą że sobie poradzą z każdym a jak coś się dzieje to zbierają baty bo myślą że wybicie np tego stawu kolanowego to wystarczy kopnąć i nie ważna jest siła ... i tak samo wyskoczy jak kopnie (bo na treningu ciosy są markowane albo się myle ?) .... i to jest moim zdaniem powodem tej złej opinii na temat KM te obnoszenie się z tym wszystkim z wybijaniem szczęki itd itd
Nie miałem zamiaru tutaj najeżdżać na Krav Mage tylko przedstawiłem swoją opinie jeśli chodzi o to skąd wzięła się tak negatywna opnia na temat tego systemu walki

a moja opinia na temat KM jest taka ,że jest ona skuteczna ale dopiero po jakimś roku treningów ogólnie sam lubie podejrzeć techniki z innych sw i wpleść je do kickboxingu który trenuje (oczywiście nie mam na myśli wplatania tych technik na treningach KB) ,bo czasami na ulicy różnie może być ,a niektóre techniki wydają mi się skuteczne

Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Nóg na Worku

Następny temat

Encyklopedia karate kyokushin

WHEY premium