SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY-GRUPA III str.79 CYKL VI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177734

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16011
Ja teraz robię dalej gęstość + dodałem aeroby w dni nietreningowe. (teraz leci mi tydzień regeneracji ) Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie

http://www.Szybkitrening.pl - dobra alternatywa dla ćwiczeń siłowych przy braku czasu...
Chcesz mieć silne bicepsy? Rób przysiady
Moje zdjecia po 2 latach cwiczen: http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=98484&x ,
Dobry trening brzucha z magazyny "Flex":
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=93118&x
=_=SFD 100% CLEAN CLUB=_=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 512 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3732
Michił napisal: "...-ilość powtórzeń:
ćwiczenia złożone/podstawowe 12-10-8-8 (z zapasem 2 powt.),
izolowane 12-10 (z zapasem 2 powt.)..."

Czy nigdy nie robimy serii do załamania ruchu i nie stosujemy powtórzeń wymuszonych ??? Jeżeli tak to dlaczego ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W treningu na gęstość skupiamy sie raczej na super dokładnym wykonywaniu ćwiczeń,koncentracja i mocne napinanie, ważna część negatywna ruchu, dlatego też ciężary nie powiiny być w każdej serii maksymalne bo uniemozliwia nam do konca trzymania sie prawidlowej techniki i napiecia.

Ciezary maksymalne oraz powtorzenia wymuszone stosuje sie raczej podczas treningow na siłe,ale mozesz eksperymentowac, czasem dodac 1-2 serie z maksymlnym ciezarem i wykonac te kilka powtorzen, da ci to pojecie o twoim obecnym stanie silowym.
Ale wg przedewszytkim trzymaj sie zalozen gestosciowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezeli wykonujesz teraz program na mase to rownize ciezary nie powinny byc maksymalne, a raczej takie aby bez wiekszych problemow wykonac minimum 6 do maks 12 powtorzen.

Serie do zalamania ruchu sa dobre z lzejszym ciezarem a duza liczba powtorzen, przy treningu na gestosc idealne jest dodanie takiej serii na koniec tzw" pelna pompa " np wyciskanie sztangi na poziomej i ostatnia seria minimalny ciezar i 40-50 powt.az rece odmawiaja posluszenstwa polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PANOWIE, MYŚLĘ, ŻE MÓGŁBY KTOŚ POWOLI WKLEIĆ TRENING NA RZEŹBĘ. CO WY NA TO????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1666
teraz napewno wszystko pójdzie jak po przysłowiowym "sznurku" wkońcu teraz to forum juz będzie w uni więc wszstko wróci do normy a nawet będzie lepiej!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3509
kurde.przejzalem pare ostatnich stron.az szkoda sie robi.czlowiek probuje jak moze wam dogodzic a wy sie sracie jak male dzieci.za takie rzeczy jakie robi Michail dostaje sie niemale pieniadze.takze idzcie se na te swoje forum i nie nazekajcie bo sami nie jestescie.a ja chcialbym jeszcze zobaczyc te plany.a jak tak bedziecie marudzic bede chyba musial sie z nimi porzegnac.

f*** al-kaida

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2893 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17953
Michail cos pisal ze teraz ma jakies problemy i wiecej czasu bedzie mial w granicy 11 maja

ale to nie jest potwierdzona wiadomosc

"Czekasz na swoją szansę, ale nikt ci jej nie da
Dopóki nic nie zrobisz i sam sobie będziesz schlebiał"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...chyba 2015 roku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4378
Moga byc takie cwiczenia na bica i trica przy gestosci
triceps:
-wyciskanie francuskie sztangi siedzac
-wyciskanie francuskie szangi lezac
biceps:
-uginanie ramion ze sztangielkami siedzac na lawce
-uginanie na modlitewniku ze sztanga
czy moze dodac jakies jeszcze cwiczenie

irek

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nogi 2 razy w tyg ??

Następny temat

Co daje gruszka bokserska??

WHEY premium