SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MolderDist + Activlab - urodzony by przegrać, żyje by wygrać!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136815

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja pierdziele, kopyta z kosmosu:)

Molder wiesz jak u Ciebie ze sprintami? Bo wydaję mi się że na 50 metrów powinieneś być bardzo szybki. Tak z ciekawości pytam;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
jak oceniasz DAA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 340 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2713
sylwetka jak najbardziej ok, szkoda ze gęba ulana jak po potrójnej dawce omnadrenu, no ale wiadomo nikt bez 'wspomagaczy' w obencych czasach nawet w amatorce daleko nie zajdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Witam wszystkich serdecznie!

Bardzo poważnie myśle o wznowieniu dziennika
wszystko w pracy poukładane, mam określony schemat kiedy moge robić treningi, regeneracja niestety nie taka sama do okresów kiedy nie pracowałem, dlaczego tak uważam?

Ponieważ gdy uda mi się zrobić 5 treningów, przez kolejne kilka dni czuje brak sił. Zazwyczaj kończy się na 4 treningach.

Nie udaje mi się ni w cholere zjdać 6 posiłków dziennie...
Zazwyczaj 5, czasem nawet wyjdzie 4, ale żadko.

Raz na jakiś czas wyjdzie tak, ze mam kilka treningów po sobie i wtedy nie jem i z 5 godzin...

NA SZCZĘŚCIE RATUJE SIĘ WTEDY SUPLEMENTAMI ACTIVLABA!
i suma sumarum nie jest tak źle

aktualne fotki mam porobione
pomyśle jutro w robocie czy jest jeszcze sens ruszać dalej z dziennikiem

bo na codziennie wypiski dokładne jak wcześniej napewno nie mam czasu
bo czesto jest tak, że wracam w nocy do domu, jem szame, chwile TV i usypiam, a jedyna chwila przed kompem to wtedy kiedy mam małe przerwy na siłowni w treningach z klientami

to nie wiem, jak uważacie, jest sens kontynuować dziennik, chociaż wiem, że nie będzie on na 100%?

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak bedziesz mial czas to jakas mala wpiska bedzie ok

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10664 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609957
j/w

nie musisz przecież codziennie pisac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34922
dokladnie. mozesz np; co 2 dni napisac troche co tam, jak tam. Mysle, ze sporo ludzi by z checia czytalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5389
Leć dalej z dziennikiem..! A tak na marginesie to chyba widziałem kogoś bardzo podobnego do Ciebie z 2 tyg temu na Lodowej na przystanku.Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5215
Człowieku nie zastanawiaj się tylko pisz kiedy będziesz miał czas. Z chęcią będę wpadał żeby przeczytać nawet najkrótszą wypiskę.

Zagadka:
Co to jest?
- Mały ptaszek duża klatka?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Siemanko!

A więc RUSZAM DALEJ!

Bede pisał kiedy będe miał czas i kiedy będzie coś ciekawego do pisania.
Co jakiś czas postaram się kopsnąc jakieś fotki, może filmiki jak kiedyś!

***

Dremor

Już bardzo dawno sprintów nie biegałem, podzielam Twoje zdanie - myśle, że na krótki dystans mógłbym ciut kogoś wyprzedzić.

BPL

Lepsze libido - w sensie, że naprawde czesciej niż normalnie myślałem tylko o jednym. Zdecydowanie bardziej miałem ochote na sex.

Inser

Tak, to byłem ja.

Byłem zaproszony przez firme GE POWER CONTROLS

do ich ZAKŁADOWEGO CENTRUM FITNESS
i jak to oficjalnie nazwali były to "warsztaty z mistrzem"
przez pare godzin każdy z firmy mógł podejść się o coś zapytać, mogłem mu pomóc przy treningu, Panie też mogły potrenowac, uzyskać porady żywieniowe itd.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wypełnij Ankietę i zgarnij suple od Activlab!! Wyniki str. 14

Następny temat

kontakt do activlab

WHEY premium