SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MolderDist + Activlab - urodzony by przegrać, żyje by wygrać!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136550

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
20 minut temu był na facebooku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
tak więc spokojnie - żyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Bez spamu zbednego Panowie , to temat z dziennikiem kolegi
Poczekajmy na moldera

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
WITAM!

Jak chyba któregoś razu wspominałem - złożyłem papiery do PURE w Łodzi i mnie przyjeli.

Także pracuje tam jako trener personalny, do tego również mam własnych klientów, przerwałem studia, gdyz i tak miałem zmieniać.

Także siedze w sumie codziennie na kilku siłowniach, troche stresów, troche zalatania, troche zmartwień jak pozyskiwać klientów dla klubu, dyżury...

w miedzy czasie staram się robić swoje treningi ale już nie zawsze wychodzi - w tym udało się 4 razy, w tamtym tylko 3 niestety (a do tej pory było 5)

Z dietą też nie jest idealnie - oczywiście posiłki takie same, ale wypada czesto conajmniej 1 posiłek...

Waga była blisko 93 kg, teraz jest około 91 kg.
Siła mniej wiecej pozostała ale nie poszła do góry.
Z łapek czuje, ze mi zeszło, ehh tak to jest jak przestałem trenować je 2 x w tygodniu

Jestem zmęczony ciągłym nawalaniem nowych kg na siłe, ciągłym myśleniem o jedzeniu itd.
Nie mam również w tym momencie siły ani ochote wypisywać dokładnie wypisek na forum.

Dziennik leci już kilka ładnych miesięcy, bo o ile pamiętam to od Października startowałem, czyli 6 MIESIĄC leci, z czego 4 napewno dosyć dobrze go prowadziłem

Potrzeba troche przerwy, zresetowanie umysłu, nabrania nowych pomysłów itd bo teraz nie ma to sensu.

Także w tym tygodniu postaram się dać podsumowanie, porobie fotki, jeszcze jakiś filmik cykne z jakimś suplementem, bo tutaj wkońcu suplementy ACTIVLABA są bardzo ważne!

***

Na nowej siłowni mam za to dużo zaj**istych maszyn - Hammery na klatke, plecy - coś cudownego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Zaskoczyła mnie Twoja decyzja(pewnie nie tylko mnie), ale ciesze sie na podsumowanie. Jakie masz teraz plany na najbliższe czasy? Teraz pewnie gdy masz prace bedzie Ci łatwiej z kasą na jedzenie i ostatnie to czy masz zamiar od października wrócić na studia inne? Dzienne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Kamil, jeśli jesteś na 100% przekonany co do swojej decyzji, to nie pozostaje nam nic innego jak ją uszanować!

Czasem lepiej zrobić przerwę i nabrać świeżości, niż brnąć w coś na siłę.

Zdróweczko!

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Nie spodziewalem sie takiego obrotu sprawy , bo zawsze bardzo chetnie tu zagladalem i obserwowalem Twoje postepy ale tak jak Activ napisał , jesli sie juz zdecydowaleś trzeba uszanowac ta decyzje i kropka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Również często zaglądam w Twoje poczynania...
Jestem pod wrażeniem treningów i efektów, ale i w pełni przekonany, że tak non stop nie można! W końcu nie jesteśmy robotami ani maszynami nastawionymi na ciągły hardkorowy trening no chyba, że chcesz być jak hardkorowy koksu ;)

Czasem trzeba zrestartować system jak w komputerze by zacząć później na nowo z jeszcze większym zaparciem i zaangażowaniem...!

Odpocznij, uporządkuj sprawy, może zapij - co kto lubi...

Z szacunkiem dla Twojej decyzji.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Po tym co juz od jakiegos czasu pisales wnioskowalem ze potrzebujesz odpoczynku , od tej calej monotoni , zebvy jakas nowa swierzosc wkroczyla do Twojego zycia
Nic tylko zyczyc Ci bys sie dobrze zresetowal i wracal do nas do dziennika na pelnym pałerze!
Zdrowka i powodzonka , czekamy na podsumowanie

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wypełnij Ankietę i zgarnij suple od Activlab!! Wyniki str. 14

Następny temat

kontakt do activlab

WHEY premium