SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MolderDist + Activlab - urodzony by przegrać, żyje by wygrać!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136571

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
liszka - supli jak supli, działam kompleksowo na każdej możliwej płaszczyźnie

solaros - oczywiście, że troche podlalo, nie ma u mnie możliwości, aby nie podlewało, linki poczytam w wolnej chwili (dopieor jak cos weekend), teraz ni ch.uja nie dam rady...

a jadłemprzez ostatnie 3 miesiace tylko 5 posiłków + 3 razy w tyg aeroby 40 minut, a tak tłuszczu troche przybyło

musiałbym jechać jak przed zawodami - samo białka i 2 godzine dziennie aerobaów, a to mi się nie uśmiecha...

bartek z Radkiem cały czas

djfafa dzieki, kumatych ludzi nigdy nie zawiele!

grrubas Masz racje! Miało byc oczywiście cały rok 2010 i połowe 2011, czytałem cały post czy nie zrobiłem byka wczoraj, ale widać zmęczenie i godzina przed 24 robi swoje

K_u_b_u_ś - dzięki, takie słowa mnie właśnie również motywują do dalszego działania, ciesze się, że ja też moge motywować, taki cel tego testu

a zmienić to chyba do tej pory się nie zmieniłem i nie zmienie, oczywiście na pare spraw patrze teraz innym spojrzeniem

ProduktPol dam Ci jedną z najważniejszych zasad: NIGDY NIE JEDŹ WEDŁUG GOTOWYCH SCHEMATÓW, NIGDY NIE ŚCIĄGAJ BIERNIE PLANY I DZIAŁANIA INNYCH!

Ja przez ostatnie 4 miesiące mocno eksperymentowałem, sprawdzałem, swoje lata treningów i przygotowań do różnych zawodów zrobily swoje

dla mnie poniżej 30 minut nie ma sensu, 40 minut jest ok, rano poprostu nie dam rady wstawać o 4 jeszcze, wiec zostaje czas tylko po treningu

pamiętaj - pisze tutaj to co mnie dotyczy

MARIAN dobrze pamiętasz! Po zawodach było ładne 90 kg, ale pamiętaj również, że organizm po zawodach tak się właśnie zachowuje, dzień po zawodach z wagi 77 kg ważyłem 86 kg jest to głównie ogromna nadkompensacja glikogenu i wody, gdyż miałem tak wyjałowiony organizm, że tak organizm zareagował, po krótkim czasie to się normuje

jak pisałem - 4 miesiące miałem okres WYPOCZYNKOWY, moim celem było utrzymywanie wagi, nie zwiekszanie, przez ostatnie 10 dni nie treningowych spadło mi kolejny kilogram wody i glikogenu

ale to wróci

jarek wpadaj wpadaj

volante nie mozna wyglądac tak samo dobrze przez cały rok, poprostu nie można, forma przed i krótko po zawodach to całkowicie co innego niż wygląd na codzien

klata pamiętaj, okres "kotrolowanego" katabolizmu jest czasem pożadany! Z mojej strony było to wszystko kontrolowane ZWALNIA SIĘ PO TO, ABY PRZYŚPIESZYĆ! Także nie miałem czy się przerażać, bo doskonalem zdawałem sobie sprawe po co jest dany okres i co przyniesie w niedalekiej przyszłości

Zelmer jak tylko bede wstanie to bedzie ostro

pitbull DAA stymuluje produkcje testosteronu na każdym etapie (podwzgorze, przysadka, jądra), lg i GH - ale to pewnie wiesz

to nie normuje tylko fizjologicznych wartości a powoduje poprostu wiekszy wzrost tych hormonów, dlatego nie ma znaczenia w jakim wieku

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2011-10-05 23:22:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
imo - jesli moge wstracic swoje 3 grosze - to ta suplementacja po treningu deliktanie do zmiany


a mianowicie albo bcaa albo leucyna do kasacji

wiem ze leucyna jest najwazniejsza - ale pamietaj Molder ze nadmiar tez nie jestr wskazany
w sensie ze zostanie 'stracona'

zbyt malo eaa (a wszystkie eaa sa potrzebne!) -> zbyt duzo samej leucyny

mozesz dac
20g eaa
10g leucyny
bcaa przesunac na okres na treningu!

....a po 30-45minutach dopiero bialko

po kolejnych 30-45min posilek


.....a leucine eXtra - smak - rewelka


Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-10-06 00:58:29

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Molder z ciekawości jakie dawki stosujesz D3, C i O3?

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 676 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 112975
jest regres bo jest off.

masz potencjał, super suple, pasje do bb, wiem że to wykorzystasz ;)

#musicislife

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
DZIEŃ 3 - 05.10.2011

HASŁO DNIA:
* Mentalny zwycięzca to jest droga do sedna - wyciągam wnioski z momentów, kiedy byłem na zakrętach! *

3 dzień testu ruszył z kopyta...

niby godzinę więcej snu niż w poprzednie dni, ale czułem się mniej wyspany niż wcześniej...

AHA! FABRA Z NOSA mi leciała wczoraj dwukrotnie! Najpierw w czasie przerwy na zajęciach, a potem podczas treningu z klientką poprostu zaczeła kapać - jestem pewny, że to przez zmęczenie i niewyspanie!

Dzisiaj jak do tej pory nie leciała...




przyszła paczka z ostatnimi suplementami

Po wstaniu poszło 12 kaps Machin-Mana + 5 kaps Creatine Caps

a po paru minutach standardowy omlecik z 60 g płatków, 8 białek, 2 zółtek + kakao + cynamon

po śniadaniu 2 kaps TOP 10 + witamina C

na zajęcia miałem na 11:15 - Fizjologia ćwiczenia
potem miałem aż 5 okienek...
w czasie przerwy zjadłem 2 posiłek:
50 g makaronu, 220 g piersi, papryka + pomidor

więc pojechałem do centrum na siłownie zrobić swój trening
bo bez sensu było marnowac tyle czasu, a trening robić dopiero o 20...

Przed treningiem:
- 20 g Bcaa Xtra
- 15 g Leucine Xtra
- 8 kaps Nitro Caps
- 3 kaps Creatine Capsules
- 2 caps Caffeine Power

TRENING

CZWOROGŁOWE

1. Przysiady ze sztangą z tyłu (podstawki pod pięty)
- 60 x 20 powt (rozgrzewka)
- 100 x 12 powt (rozgrzewka)
- 110 x 8 powt
- 110 x 7 powt
- 120 x 6 powt
- 120 x 6 powt
- 120 x 6 powt

2. Wyciskanie suwniocy skośnej
- 4 serie: pierwsza 18 powt, druga 13, trzecia i czwarta 8 powt
(cięzaru nie pamiętam, poprostu na 2 ostatnie serie załadowałem tyle ile się dało na suwnice z samych 20 kg i 25 kg talerzy)

3. Wyprosty podudzi siedzac
- 12 x 30 kg
- 11 x 30 kg
- 16 x 20 kg

DWUGŁOWE

1. Uginanie podudzi leżąc
- 12 x 30 kg
- 12 x 30 kg
- 8 x 40 kg
- 8 x 40 kg

2. Martwy ciąg ze sztangą na prostych nogach
- 3 serie po 10-12 powt x 80 kg

Po treningu:
- 45 g HOT
- 20 g Bcaa Xtra
- 15 g Leucine Xtra
- 10 g Eaa Xtra
- 20 g Creatine Xtra
- 12 kaps Macine-mana
- witamina C

Po 20 minutach 45 g Whey Protein 80 plus

Byłem naprawde zaspany na treningu...
Dużym powodem tego (jestem przekonany) to brak świeżego powietrza na siłowni i ogólna duchota! Poprostu wchodzisz na siłownie i z braku odpowiedniej ilości tlenu łapie człowieka zamuła... odechciewa sie trenowac i trzeba znowu walczyć z psychiką...

Przed treningiem poszło 2 kaps CAFFEINE POWER inaczej nie dało rady, niestety dopiero chwile przed i tak naprawde nie wkrecilo sie na trening... dopiero potem na zajęcia nie czułem się spiący

jak już wiecie trening bez przeciążeń ponad siły, zrobione tyle ile być powinno

50 minut po treningu zjadłem 3 posiłek:
50 g makaronu, 220 g piersi, pomidor

O 17:45 kolejne zajęcia - podstawy zdrowia środowiskowego czy inny kij do 19:15 - poprostu NUDA w cholere, na szczęście nie ma sprawdzania obecności, wiec jestem pewny, że mnie na tych wykładach poprostu nie bedzie

W trakcie powrotu do domu 4 posiłek:
50 g makaronu, 220 g piersi, pomidor

W domu byłem koło 21 i zjadłem 5 posiłek:
50 g makaronu, 250 g wołowiny, surówka

+ 3 kaps ZMA i witamina B6




Tutaj ogotowana krowa na pare dni

Koło 24 ostatni posiłek i można wkońcu iść spać...

Następnego dnia na 8, wiec koło 6 trzeba niestety wstać
i do tego zajęcia od 8 do 20:15 - dosłowanie, w tym tylko jedno okienko, nie wiem jak wytrzymam... dlatego też w tym dniu wypada wolne od treningu siłowego.

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2011-10-07 15:34:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12278
oj cięzko u Ciebie z regeneracja będzie
ale walcz:)
cieszę sie że znalazłeś sponsora
pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Jak tą krowe robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
jutro dam kolejne wypiski i odpowiem na pytania, bo mam nadzieje, że nic oprócz treningu personalnego (zobacze jeszcze na plan zajęć w przyszłym tygodniu jak bedzie wyglądał i jak będzie cięzko to zrobie trening z nowego tygodnia) nie będzie i będe mógł wkońcu odpocząć

niestety w czwartek i piątek nie miałem czasu usiąść na kompa (jedynie chwile w piątke popołudniu)
doszło do tego, że leżąc już w domu późnym wiczorem, po zdjedzieniu posiłku sam nie wiem kiedy zasypiałem nie jedząc 2 posilkow i budzilem sie dopiero rano...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie za dużo obowiązków?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Prowadzić treningi z babami, współczuję.
Ostatnią kobietę na treningu miałem hm...w lato w zeszłym roku i już więcej żadnej nie chcę.


oraz
wejdź znów ba bombę, odzyskałeś twarz dziecka, a ta średnio do Ciebie pasuje.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-10-09 10:42:53

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wypełnij Ankietę i zgarnij suple od Activlab!! Wyniki str. 14

Następny temat

kontakt do activlab

WHEY premium