SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MolderDist + Activlab - urodzony by przegrać, żyje by wygrać!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136561

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
MolderDist-Mam do ciebie pytanie dlaczego przyjmujesz Z.M.A po posiłku potreningowyn a nie przed snem? A co do testu to super prowadzisz tylko musisz się starać o więcej czasu na regenerację pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
davidoo - na zdjęciu Tomek wyszedł o 10 kg mniejszy, nie wiem czemu...

bartek - ja z Głuchowskim dobrze żyłem w sumie to ciągle z nim dyskutowałem/kłóciłem

wladek - po pierwsze ja mam lipomastie,a jak wiadomo teog nie da się "usunąc" poprostu odrazu odklada mi się tłuszcz na klacie, więc ogólnie na masie wydaje się mniejsza

jak zejde z tłuszczem to już widac, że najsłabsza znowu nie jest

ale jak mozesz zobacz i w tym teście to ciągle mam na nią piorytet - często trenuje 2 razy w tygodniu, zmienmiam treningi, bodziec dla mieśnie, różny zakres powt

no i co tu ukrywać, im dłuzej czasu trenujesz tym lepsze masz połączenie mózg -> mieśnie i lepiej moge pracowac samą klatką z o wiele mniejszym udziałem (niż kiedyś) tricepsa i barków

kiedy nie do pomyślenia byłoby dla mnie robienie treningu barków przed lub po treningu klatki, teraz nie ma problemu

dlonrA - wpadaj

slawek1989 - a czym własciwie jest ZMA? Nic innego jak magnez, cynk i wit B6 - uważaj na niektóre firmy, bo dają w różnych formach np. nieorganicznych jak tlenek, czy węglan co jest śmieszne i przyswaja się w minimalnej ilośći, Activlab ma w postaci chelat aminokwasowego!

tym preparatem uzupełniasz ewentualne niedobory właśnie tych pierwiastków! A jak to będzie pora? To tak naprawde nie bardzo istotne, po ostatnim posiłku biore cały kompleks TOP 10 i inne witaminy, więc ZMA już daje wcześniej, żeby nie było żadnych korelacji miedzy np. magnezem, a wapniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Magnez po kolacji/przed snem ulatwia zasypianie. Choc po treningu rowniez jest przydatny. Oczywiscie wszystko zalezy od brakow, generalnie jednak warto sprawdzic na sobie i obrac najwydajniejsza pore suplementacji.

Fajny dziennik, wpis kontrolny ;)

Zmieniony przez - Arros w dniu 2011-10-17 12:20:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
To nie jest środek nasenny.

***

Nie mam siły dzisiaj na wypiske, padam, jutro uzupełnie

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2011-10-17 23:47:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Taki porzytulny powiedzialbym wydaje sie byc ten sklep
Fotki dobre , Piotr Gluchowski to juz od niejednego slyszalem ze dobre jaja robi

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2011-10-18 14:11:55

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Jak oceniasz DAA? Jakie odczucia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8003
Może nie spóźnione, ale powo Molder! wychodzisz w 2012?

http://lukaszpilat.pl/ | Bodybuilding is my passion!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
DZIEŃ 14

HASŁO DNIA:
* Wszyscy Ci co mi mówili że KULTURYSTYKA to nie sezon - powiedz mi gdzie dzisiaj są i w co dzisiaj wierzą? Dzisiaj śnią swój sen, ale inny już, ich tu nie ma już, a na ideałach osiadł kurz... *

Niedziela, mija już 2 tygodnie od rozpoczęcia testu

Wstałem nawet nie wiem o które, ale jak to w niedziel późnawo - coś koło 11

poszło 12 kaps Machin-Mana + 5 kaps Creatine Caps

następnie pierwszy posiłek, czyli szejk:
- 70 g płatków, 50 g Whey Protein Isolate , kakao, cynamom

bardzo odpowiada mi ten szejk, płatki troche się namoczą i wychodzi całkiem dobre

Troche poleżałem i znowu drzemka, potem 2 posiłek
- 50 g makaronu, 220 g piersi, papryka + pomidor

i tak sobie mówie, jeszcze mała drzemke i trzeba się będzie zbierać na trenind do Łodzi klatki i bicepsów

ale tak jak przyszła pora wstawania, nie miałem kompletnie ochoty na tracenie 2 godzin łącznie w przejazdach, także chociaż ten jeden dzień w tygodniu nie chciałem nigdzie jeździć

wiec zjadłem 3 posiłek
- 50 g kaszy, 220 g piersi + surowka

i postanowiłem, że dzisiaj robie dzień nietreningowy i REGENERACJE!

Czyli cały dzień luzik, leżenie, spanie itd.

Także nic ciekawego sie wiecej nie działo.
Zjadłem jeszcze normalnie 4 posiłek taki sam jak poprzedni

potem 5:
- 50 g kaszy, 250 g wołowiny + surówka

+ 3 kaps ZMA i witamine B6

na koniec 6 posiłek: mieso z udek z kurczaka, masło orzechowe tak z 40 g własnej roboty, troche surówki

+ 3 kaps TOP 10 wit D, wit C

i 5 kaps Creatine Capsules

***

Jak sie okazało - dobrze, że sobie Niedziele wolną zrobiłem, bo uda mi się w poniedziałek zrobić dobry trening, a w planach miałem nie miec takiej możliwości

Na koniec będe czasem wrzucał filmiki/zdjęcia z starych czasów, tak dla przypomnienia starszych czasów

1 DZIEŃ PO "FIT FOR LIFE"



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Pitt Bull - GŁuchowski zna tyle histori związanych z kulturystyką co chyba nikt inny, można słuchać i słuchać

QEJK - Dzięki! 2012 to jeszcze sporo czasu, nie chce nic pisać w tym momencie bo w takim czasi nie wiadomo co się może stać, ale cos tam oczywiście myśle, jak wyjdzie zobaczymy

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2011-10-18 23:41:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Dj smalec - czekałem, aż ktoś wkońcu coś napisze o DAA
bo ja w wypiskach nic o nim nie pisałem, ale widać nikt nie czyta (smutny)

na poczatku zapomniałem napisac, a potem czekałem kiedy się skapniecie

DAA zaczne brać za tydzień lub dwa, kiedy już sporo nasyce się kreatyną, tak aby był kolejny "bodziec"

***

Wiecie co, ciagle jakieś błędy mi wyskakuje w tej nowej wersji SFD, denerwuje już mnie to... jak coś tyle lat było ok to po co to zmieniać?

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2011-10-18 23:43:51
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wypełnij Ankietę i zgarnij suple od Activlab!! Wyniki str. 14

Następny temat

kontakt do activlab

WHEY premium