SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab Whey Protein Plus

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3857

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 345 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9741
mam pytanko ile gram ma 1 miarka tego bialka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
widzę ze przedstawiciele firmy błyskawicznie reguja . 4 dni i brak odpowiedzi

Zyczę powodzenia w rozwoju działu

Z tego co wiem miarka ma 30 g ale nie chce cie wprowadzić w bład bo nigdy nie stosowalem całego opakowania tego bialka sam a co za tym idzie nie otwierałem .

Stosowalem próbki wiec mogę poowiedziec ze jest smaczne

Zmieniony przez - OS Kogut w dniu 2008-06-12 10:57:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983


widac nie wiedza co znaczy dobry marketing sieciowy

kilka firm to juz zrozumialo i podniesli mocno swą reputacje więc dziwi takie zachowanie i olewanie

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no w sumie to jw

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 345 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9741
ACTIVLAB odpowiecie na moje pytanie??
dajecie miarke do bialka i niewiadomo ile sypac na porcje po co ta miarka w opakowaniu???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
to weź sobie z innej firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2817
smieszny koles z Ciebie, czekasz kilak dni na odpowiedz jakbys nie mogl nasypac miarki bialka do woreczka i pojsc do sklepu zwazyc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 345 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9741
smieszny to TY JESTES ****a z wszystkim mam za******lac do sklepu bo producent dokladnie nie podal co i jak
tak samo jest z CREA SHOT pisza jedna porcja 25g =JEDNA MIARKA=
TYLKO ZE TEJ MIARKI NIEMA!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
no nie ma! wiec sie najlepiej rozplacz z tego powodu!! jakos ja doszedlem jak sypac crea shota..wzialem z innego stacka zobaczylem jaka ma miarka pojemnosc troche dodalem bo cs jest wiecej na porcje i problem sie rozwiazal!! troche kreatywnosci oraz kultury kolego :D

Zmieniony przez - roberto_83 w dniu 2008-06-15 21:38:15

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 345 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9741
roberto plakac nie bede poradzilem sobie sam

ale chodzi mi o to ze jesli place za cos to powinno byc tam wszyskto co powinno

dlaczego inne firmy moga dodac miarke przeciesz to nie kosztuje wiele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2817
smieszny jestes, a nie pomyslales ze poroducent moze podac zlą gramature miarki, rozne partie moga miec rozna gestosc ( bardziej ubity porszek )? i co zjesz 3/4 porcji a tu juz nic nie ma ? po co sobie zycie utrudniac... ale ok czekaj jeszcze rok na odpowiedz skoro masz porblem zeby zwazyc lub nawet przesypac cale opakowanie miarka jesli masz jakis problem ze zwazeniem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

miarka activlab

Następny temat

Nowość - Joint Caps - kwas hialuronowy

WHEY premium