SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Wszy po stole, ale w rzędzie, czyli po BANie za spamowanie w SPAMie!;-)**C/S**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
Na szczęście cywilnym. Kiedyś to byłoby niedopuszczalne, ale teraz słuszne jest podejście, że mundurowi to na ulicy są potrzebni , a cywile mogą wykonywać papierkową robotę.
Dzięki temu mogę dodatkowo prowadzić firmę i podlegam pod cywilny kodeks pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
Mam koleżkę na stażu w policji, ale wiadomo staż to staż.
Mówi, że przeyebane mają Ci stażyści, każdy policjant ich goni, nawet jakieś szczurki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Weterani wracają na forumJa tam mam zamiar ostatni raz się pchać do mili...o przepraszam Policji.Po nowym roku i o ile *****e zmienią rozporządzenie,bo jak na razie z moim mandatem za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym jestem zayebistym przestepcą i karanym i przez dwa lata od otrzymania mandatu,mogą mnie nie przyjąć według wyroczni zayebistych prawników z KGP.Shnosnnas z jakimi czubami musisz pracować...Współczuję

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
No słyszałem właśnie o tych mandatach
Kolega do szczytna startował na oficerską i mimo, że to tylko szkoła to nie przyjęli jakiegoś chłopaka mimo, że przeszedł sprawnościówkę i mature miał ok.
Bo miał mandaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
tu jest więcej takich komedii.

A co do gonienia, to nic o tym mi nie wiadomo. Akurat już 3 lata siedzę na specjaliście i w zasadzie nigdy wcześniej nie pracowałem w tak miłej atmosferze. Jest bardzo lajtowo. Akurat ja se asertywnie pracuję i robię co uważam za słuszne, ale z cywilami jest trend odwrotny. Ich się nie goni, tylko oni wszystkich gonią. Niejeden policjant miał już tak prze***ane za "mobbing" wobec cywila, że im dyscyplinarki wszczynali.

Gdybyście widzieli, na co tutaj co poniektórzy cywile sobie pozwalają to byście się zdziwili: akcje w stylu spóźnienia 4 razy w tygodniu, odmawianie wykonywania poleceń przełożonego mundurowego, stosowanie szantażów to norma na porządku dziennym, a jak jest pretensja, że cywil słabo pracuje, to od razu "mobbing, mobbing" i policjant przełożony leci.

Ja akurat jestem w Wydziale jedynym cywilem z korpusu służby, więc integracja od początku byłą bardzo na plus i współpraca z mundurowymi układa się znakomicie, ale są Biura, gdzie cywili jest większość (na stanowiskach kierowniczych również) i tam powstają różne niepisane "antymundurowe" koalicje.

Podsumowując: z moich obserwacji wynika, że cywil w Policji (przynajmniej w KGP) gnębiony na pewno nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
No możliwe, ale tamci to zwykli stazyści przysłani z Urzędu Pracy, a więc tania siła robocza.
Za niespełna 800 zł zapjerdalają jak woły. Z tym, że wiadomo jak jesteś tam 3 lata i w dodatku na jakimś tam poważniejszym stanowisku to zupełnie co innego. Poza tym jesteś chłop a nie pisda jak 3/4 tych stażystów z tym kolegą włącznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Normalnie domowe przedszkole wszędzie się robi.Ludzie zamiast wykonywać swoje obowiązki,spiskują i donoszą,żeby tylko się nie napracować.
Ale żeby tak było w poważnej państwowej firmieSzkoda,że cywile się za bardzo tam panoszą.Powinno być tak,że jeśli zarzuty o mobbingu są wymysłem,to gość wylatuje bez prawa powrotu ze służby cywilnej z Policji i to jeszcze z odpowiednią opinią...Sądzę,że tam cywilnych "plecaków" jest dużo i dlatego są pewni siebie.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-11-05 13:53:47

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
słaby: problem polega tez na tym, że swego czasu w Policji do każdej czynności potrzebny był "mundurowy". W efekcie były tysiące pań sekretarek w stopniu sierżanta, które klamki na oczy nie widziały, a WF i strzelanie miały "załatwiane" w papierach. Było tez stanowisko "maszynistka", które również musiało być mundurowe, a ze służbą nie miało w zasadzie wspólnego NIC. I ci wszyscy pseudo policjanci korzystali z mundurowych przywilejów socjalnych i emerytalnych. Moim zdaniem pozbycie się tego towarzystwa było krokiem w bardzo dobrą stronę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
No tak,nierobów nie potrzeba nigdzie,szczególnie takich co zbierają im nienależne przywileje i to jest dobre,że to się ukróciło.Tylko jak sam pisałeś,niektórzy chyba zapominają co to znaczy słowo praca i na czym to w ogóle polega.Leń powie o mobbingu,że przełożony się akurat na niego uparł i każe mu pracować ponad siły,itp. gdy się obija i ściemnia.Gdyby taki leń zobaczył jak jest w prywatnych firmach,a nie w cieplarnianej państwówce,byłby rozliczany z tego co zrobił,bo właściciel prywatnej firmy nie pozwoli sobie na przestój i straty i słyszał teksty typu "jak się nie podoba to się zwolnij",to by chyba dopiero otworzył oczy,że nie ma źle w firmie zwanej Policją.Z pracą znowu nie jest tak dobrze jak przed kryzysem,więc powinno się o nią dbać.Widać to nawet po tym,że nie było chętnych do Policji,a nagle jest tysiące chętnych do służby,bo wiadomo,że co państwówka,to państwówka.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-11-05 14:29:56

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
Zgadza się. Nierobów nigdzie nie potrzeba. A Policja to niestety straszny moloch i różne "patologie" się trafiają bez przerwy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mike Tyson

Następny temat

Film o Tysonie

WHEY premium