SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena/MASA SIŁA PYERDOLNIĘCIE c.d str.77

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
4-5 serii kolan na skos + 3-5 serii na wyciągu i masz brzuch dobrze przećwiczony na treningu. Więcej nie trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
dziękii niech Ci sztanga lekką będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
wrócił nareszcie


Chłopaki się mną trochę zaopiekowali,co niektórzy czepiali się mojego tyłka
Możesz częściej tak wyjeżdżać,bo jak tak zatęsknię to wtedy lepiej treningi idą

chyba za dużo Damiana się naoglądałaś po pierwsze powtórzenia w jego stylu były robione


ale jak tak robiłam to sztanga wydawała się lżejsza...trzeba różne pozycje wypróbować tzn podejścia

Skoro Ty jesteś zadowolony to ja jestem wniebowzięta



Sebuś mogę tak?
nie ma za co...chyba częściej będę jakieś seryjki dla Ciebie nagrywać,bo od razy pochwały poleciały

Sezonowcyi nie tylko z Twojej siłki moga sie od Ciebie techniki uczyć

żebyś wiedział ja mam już jakieś zboczenie i patrzę jak kto wyciska i te nadgarstki i bez chociażby dotknięcia klaty albo z dupą w powietrzu o siadach to już lepiej nie wspomnę...takie zboczenie

Teraz nie pozostaje nic innego jak czekanie na deadlift dance albo ciągi w stringach



Iwonka Ty lepiej cicho siedź
jedyne czym mogę się pocieszyć to,że powiedzmy jestem kategorię wagową niżej,bo chyba musiałabym się schować do szafy
no i tak jak kiedyś w mailu pisałam...w czasach kiedy Ty dorabiałaś się silnych kopytek trenując sztuki walki ja obijałam się na w-fie
Ja z barkami też nie mogę szaleć dlatego nie zwiększam przy wznosach i jadę ciągle 5tkami,bo jak zwiększę to boli...chyba to syndrom starości






Już nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia...ogarnia mnie potrzeba trzymania w rękach sztangi, dopieszczenie każdego ruchu zakończonego eksplozywnym stuknięciem o beton...ten odgłos mnie jara
tak wiem wiem...normalna to ja nie jestem

Jestem świrem na punkcie ciągów i dobrze mi z tym

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"chyba częściej będę jakieś seryjki dla Ciebie nagrywać"

czekam z niecierpliwością, jest coraz lepiej i coraz ładniej jak wróce na siłownie to też postaram sie coś dla Ciebie nagrać, jakieś siady czy ciągi obowiązkowo żeby moje piękne przywodziciele było widać



Co do oceniania techniki mam to samo, tyle że nigdy mi sie nie chce gadac bo po co, jak typ tak robi już od 5 lat i wie swoje. Z tych upartych i niereformowalnych najlepiej jak ktoś u mnie na siłce robi MC, walnie z 70kg i robi kocim grzbietem z prostymi nogami, w powietrzu na 12powt z wyciskaniem jest lepiej, bo nawet wyciskacze na zawody jeżdżący byli ale "beztechnikowcy" tez byli, jak jeden typ pamietam plackiem leżał i głowe podnosił przy ciśnięciu sztangi w góre to aż mi w szyi strzykło
Oczywiście jak wiem że ktoś źle robi i sie posłucha to tłumacze i już pare ludzi na prostą naprowadziłem początkujący też sie słuchali zawsze i pomagałem



"Już nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia...ogarnia mnie potrzeba trzymania w rękach sztangi, dopieszczenie każdego ruchu zakończonego eksplozywnym stuknięciem o beton...ten odgłos mnie jara"

Oj Kasia, Kasia - jak tu Cie nei lubić myslałaś kiedyś napisac wiersz o martwym ciagu?



"Teraz nie pozostaje nic innego jak czekanie na deadlift dance albo ciągi w stringach"

Kasiu trzymam Cie za słowo!!

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2010-08-11 11:28:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
myslałaś kiedyś napisac wiersz o martwym ciagu?

żebyś wiedział,ze naszła mnie wena twórcza


Oczy me wbite w jej żelazną posturę
Wpatruję się w nią jak w nabitą rurę
Skłaniam się ku rozkoszy bogini
Zbliżając się do niej w jednej chwili
Chwytam mą sztangę przywartą do podłogi
Przesuwając ku górze ocierając o nogi
Przyjmuję pozycję prawie,że w pionie
A moje ciało przy tym aż płonie
Odkładam z hukiem,bo to mnie rajcuje
I na kolejne powtórzenie już się szykuję
Chwila relaksu i następna seria czeka

Bo moje oczy widok sztangi urzeka
Powtarzam swoje niezwykłe doznania
Oddając się w pełni rozkoszy ciągania



KONIEC



Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-08-11 11:55:06

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
mega hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Oddając się w pełni rozkoszy ciągania

Można zrozumieć dwuznacznie

Szymborska na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Mocne trening po południu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Można zrozumieć dwuznacznie

wchodząc do tego dziennika trzeba się liczyć z tym,że nie wszystko będzie jednoznaczne


taaa trening 16/17 muszę podładować akumulatory wróciłam z zakupów z borówkami i malinami no i wiadomo banany jak na prawdziwą koksicę przystało
Ostatnio jaja kupiłam 6zł/30szt
Mogłaby przyjść jakaś ptasia grypa,bo kuraki poszły w górę


Normalnie nosi mnie...wykorzystałam to na pranie i takie tam

Liczę na tak zayebistą widownię na treningu jak tydzień temu

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Hehe publika motywuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progresja na klate.

Następny temat

Nowa zmiana ; FBW

WHEY premium