SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena/MASA SIŁA PYERDOLNIĘCIE c.d str.77

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
A ja niestety ani dziś ani wczoraj treningu nie miałem bo trener nie zdążył się wyrobić i moje siady poszły się ***ać....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Piotrek to trenerowi należy się zyebka...w sumie możesz go ode mnie pozdrowić i chłopaków również



TYDZIEŃ 2

trening 3



Wyciskanie leżąc 20/6 32,5/2x6s
Przysiad 20/6 30/6 40/6 50/4x6s
Prostowanie jednonóż 5x8 na nogę
Brzuch 6x10-8
-spięcia (talerz 20kg) 2x10
-skłony z linką (47kg) 2x10
-ławka skos (talerz 10kg) 2x10

czas 109min

Uwagi:

Ławka...dzisiaj trochę pokombinowałam z rozstawem rąk i chciałabym powrócić jednak do szerszego rozstawu,na filmie pierwsze ujęcie w sumie najlepiej czuję,ale szerzej (drugie) też jak dla mnie ok

Siady...nie chce mi się komentować,bo nadal mam problemy z kolanami...kombinowałam sobie,żeby zaczynać tak jak wolne siady i potem przyspieszyć (2ujęcie)
Teraz spojrzałam i zapomniałam w rozgrzewce zrobić 30/6 bo nie miałam napisane w notesie









Micha:

1 owsiaki z żurawiną
TRENING
banan+whey
2 kurak,ogórki
3 j.w
4 j.w
5 jaja

+2jabłka


Suple:

GM na czczo i po treningu
WF przed treningiem
Chela MagB6 +Zincas Forte na noc




Ogólnie ciężki dzień...



Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-07-23 23:11:59

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Głębokie te siady, i czemu tak się pochylasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
początkowa faza wydaję się zła ,chcesz siadać tyłkiem ,ale za tyłkiem nie idzie tułów tylko zostaje z przodu i potem jak wstajesz to używasz pleców , polecił bym ,żeby patrzeć w sufit i starać się trzymać tułów bardziej z tyłu a nie z przodu ,może na początku nie będzie tak fajnie (też wole się patrzeć w lustro) tylko jak się patrzysz przed siebie to sie automatycznie pochylasz głowa do tyłu i siadamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Głębokie mają być,bo zawsze spłycałam
Co do pochylenia to nie chce mi się tego tłumaczyć kolejny raz, było w poprzednim dzienniku...taki mam choojowy układ i choojową dźwignię,że jest jak jest,a i tak jest lepiej niż 4miechy temu

Co do patrzenia w sufit to jak możesz widzieć z ujęcia z profilu,gdzie patrzę??? zawsze mam obrany punkt pod sufitem i tam patrzę,czasami zerknę w lustro sprawdzając głębokość

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-07-23 23:41:54

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
czasami zerknę w lustro sprawdzając głębokość



Och te kobiety tylko lustra im w głowie

Zmieniony przez - demolub w dniu 2010-07-24 12:17:24

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
możesz jeszcze spróbować trzymać łokcie bardziej pod sztangą i pamiętaj jak idziesz w górę to pchasz rękami w sztangę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Siady bardzo ładne

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Demolub oczywiście sprawdzam głębokość przy siadach
a to mi tu ciągle wmawiają,że jestem zboczona

Dziadi szkoda,ze nie śledziłeś poprzedniego dziennika to byś mniej więcej wszystko wiedział dlaczego tak,a nie inaczej

Owna ładne siady to będą wtedy,gdy poczuję po nich tyłek,a póki co nadal mam problem,bo zaczynam z kolan



przypomniały mi się cenne słowa:

"Kasia jesteśmy tu po to, żeby udowodnić wszystkim, że ciężką pracą nawet bez układu możemy podnosić duże ciężary.
Ja też nie mam układu do żadnego boju, pamiętaj o tym"



nie muszę chyba dodawać czyje to słowa



Układu i budowy nie można zmienić i trzeba się z tym pogodzić,ale to nie znak do rezygnacji,bo świadomość tego,że ma się choojowy układ daje jeszcze więcej satysfakcji w momencie bicia własnych rekordów i pokonywania barier
















Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-07-24 20:01:15

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progresja na klate.

Następny temat

Nowa zmiana ; FBW

WHEY premium