SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena/MASA SIŁA PYERDOLNIĘCIE c.d str.77

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
w sumie to nic

Zmieniony przez - Dziadi w dniu 2010-07-25 00:18:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
jedziesz Mała z tym koksem

tylko nie mała wielki się znalazł



Dziadi to nie żadne głupoty,ale jeśli uważasz,ze dobry układ nie pomaga w bojach zwłaszcza ciągach i siadach no to sorry...bo gdybym miała dobrą dźwignię za***isty układ do ciągów to na dzień dzisiejszy mój wynik przekraczałby stówkę,ale ciężkimi treningami też osiągnę taki wynik nawet z choojowym układem tylko potrzeba więcej czasu...

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
no bo zasłaniasz się złym układem ,a widać od razu błąd jaki popełniasz na początku boju ,w takim stylu podnosiłem 160kg tylko ,że przy tym mało pracowały uda ,gdyż wszystko szło na dupę i prostowniki ,więc teraz się przerzuciłem na trening który bardziej atakuje moje nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Dziadi ale jak Kasia bardziej w pionie będzie robić to da glebę do tyłu Poza tym normalna sprawa, że przysiad osób z długimi udami przypomina bardziej dzień dobry. Oczywiście trening ukierunkowany na poprawę siły podwozia(tyłek, nogi) sporo tutaj pomoże - pochylenie będzie stałe i mniej ją wygnie na dole, jednak tendencja zawsze taka będzie(do dzień dobry-siadów. A żebyś sobie chociaż troszkę zobrazował sytuację to spróbuj wstać z krzesła mają tułów pionowo albo zrób przysiad bez pochylania się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
no wiem ,że tak się nie da i jest w chuy ciężej ,ale żeby chociaż trochę lepiej to wyglądało ,taki sam efekt można uzyskać jak się przysiada z ugiętymi w góre palcami stóp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Uginając w górę palce stóp/stopy "skracasz" sobie łydy. Tak naprawdę rozciągasz ale właśnie przez to w pozycji startowej są już częściowo rozciągnięte, przez co podczas ruchu nie rozciągną się tak jak przy normalnym ułożeniu stóp/palców co pogarsza jakość siadów. Aby osiągnąć odwrotny efekt, używamy butów do przysiadów(z wysokim obcasem), które powoduję, że w pozycji startowej nasze łydy są skurczone i podczas ruchu mogą się bardziej rozciągnąć niż normalnie. Oczywiście rozciągnięcie, rozciągnięciem ale z pionowo ustawionym tułowiem nie da się wstać z krzesła...fizyka, więc pochylenie musi być A kąt tego pochylenia zależy od budowy anatomicznej danego osobnika.

Na razie u Kasii zostawimy wygląd siadów taki jaki jest a w następnej "spokojnej" metodzie spróbujemy to poprawić box-squatami

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2010-07-25 02:31:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Może pochylenie jest duże i faktycznie bardziej przypomina dzień dobry,ale dla mnie liczy się,że i tak jest poprawa,a dla zobrazowania i dla przypomnienia wrzucam filmik z kwietniowych siadów





nie wiem jak wy,ale ja widzę poprawę



Dziadi żeby nie być gołosłowna i dać Ci dowód na to,że nie wymyślam żadnych głupot nagrałam siady z najmniejszym pochyleniem, tak więc pojawia się problem z zejściem głębiej,a jak zejdę głębiej to gleba gwarantowana,bo mnie "wykręca" i przyciąga do tyłu...pomijam to,że mam tu wygięte nadgarstki,ale kij był krótki,ale to nie jest w tym momencie akurat ważne






mam nadzieję,że już teraz wszystko wyjaśnione

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-07-25 10:50:51

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
o kurcze to ja już nic nie mówię ,przegadaliście mnie ,ale Vena z tym filmikiem to już przesadziłaś nagrałaś go specjalnie dla mnie :**

PS Już możesz usunąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7776
Vena84 robisz ogromne postępy i wszystko wymaga czasu!!Co do układów tzw. trójboju to na palcach jednej ręki mogę wymienić zawodników co takowe posiadają.Jak ma dobry układ do siadów to nie ma do ciągów!! Jak ma do ciągów np. długie ręce to nie ma do ławy! A jak ma do 3 bojów to ma np. małe dłonie i co z tego ,że ma doskonałą pozycje startową i silne prostowniki....skoro nie jest w stanie utrzymać dużego ciężaru albo ma szczęście i ma "wszystko" ale nie ma chęci trenować , brak tzw."jaj"....Ty masz rzecz najważniejszą w sporcie....serce do treningów...Technika wykonywania poszczególnych bojów z początku Twojej przygody a dziś ...to mega! postęp.Masz braki siłowe ale to wymaga czasu to widać kiedy wykonujesz m.c na 50kg technika jak dla mnie doskonała ale już na większym ciężarze zaczynasz się gubić.Ale ...czas zrobi swoje.Słuchaj się swojego trenera a wszystko będzie git.
Przepraszam za spam.......ale musiałem Ci to napisać...bo samo namówienie kobiety do trenowania to osiągnięcie a Ty robisz to z prawdziwej pasji tak jak aj kiedyś.Pozdrawiam Cię serdecznie...trenuj ...i nie przejmuj się niczym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Metodyk dzięki miło coś takiego czytać
dla mnie ważne są takie tematy,poruszanie tego rodzaju zagadnień,bo od tego jest dziennik nie tylko,żeby dawać rozpiski,ale i poruszać tematy związane z treningiem
Zgodzę się z Tobą w 100% ważniejsza od układu,czy siły jest chęć i wiara,bo można być silnym mieć układ,ale jeśli zabraknie tego najważniejszego-wiary i pasji jaką jest trening to już nie jest to samo. Póki co w moim przypadku to każdy trening to krok do przodu...braki siłowe mam,ale nie można oczekiwać,że po 4-5miesiącach stanę się strong woman bo tyle właśnie ćwiczę pod tym kątem nie zapominając,że 4miesiące to była przede wszystkim nauka prawidłowej techniki

Ten sport uczy mnie czegoś więcej...pokonywania barier i nie poddawania się,a to jest dla mnie cenniejsze niż sam wynik



Filmik musiałam dzisiaj nagrać,bo nie lubię jak się mi coś wmawia bez urazy dziadi

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progresja na klate.

Następny temat

Nowa zmiana ; FBW

WHEY premium