SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena/MASA SIŁA PYERDOLNIĘCIE c.d str.77

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
vena GRATULUJE takiego postepu jestrem w małym szoku po przeczytaniu jak poszłas do przodu jeszcze raz gratuluje

Senegroth Twoje ciężary budzą respekt GRATULUJE formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Na razie formy nie ma ale jak na okres wakacyjny nie jest źle

A Katarzyny jak nie było tak nie ma....chyba zamknęła się w ciemnym pokoju i medytuje....żeby poniedziałkowy sprawdzian z ciągów poszedł jej dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
Sene,widzę,że Katana służy coraz lepiej:).Jeśli utrzymasz taką tendencję wzrostową to przekroczenie 705kg w ts na MPJ czy PP będzie formalnością;). Życzę dalszych sukcesów!
Pozdrawiam:)

P.S. A w jakim kostiumie planujesz robić ciągi w tym sezonie?Velocity?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Katana powoli się mną "wypełania", choć nie wiem czy chcę, żeby jeszcze bardziej się wypełniła bo chyba jak na moje możliwości jest optymalna. Ciągi na razie robię w championie inzera, który chyba tylko mentalnie mi pomaga. Oczywiście jak zaszyję to będę robił w velocity. Ewentualnie na start sprawię sobie nowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
jest postęp który już robi wrażenie:). zmiana wagi wychodzi Ci chyba na dobre.jak tak patrzę na Twoje ostatnie wyniki z wl,to staję się już zupełnie przekonany do katany:D.niech się tylko skończy sesja poprawkowa i ruszam na zakupy:). Jeszcze większej siły życzę!

Zmieniony przez - Moszyn w dniu 2010-09-01 14:53:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
spokojnie żyję...wszystko w porządku

vajo dzięki

Łukasz witaj



Zaległa rozpiska i ta z dzisiaj chociaż bez rewelacji...ale tak jak Piotrek napisał czekam tylko na poniedziałek


PONIEDZIAŁEK

Siad 20/4 40/2 60/2 70/2
+75/1 ale jak półprzysiad

Uwagi:

Siady płytkie,co z resztą widać...w pierwszym powtórzeniu przy 70tce strasznie mnie wygięło aż można powiedzieć "złamało" ale drugie już lepiej wyglądało
Nie przejmuje się,bo nie tracę nadziei,że w nowym cyklu będę siadać tak głęboko jak przy 50tce








ŚRODA

WL 20/3 32,5/1 42,/1 47,5/0

+ zrobiłam sobie tak dla przyjemności lekko tricka (poręcze+prostowanie na wyciągu) i bareczki (wznosy)


Uwagi:

No cóż...nie udało się wycisnąć 47,5 trudno jak nie teraz to w następnym cyklu pyknę

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
Wszyscy czekamy na poniedziałek:). Będzie rekord jako zwieńczenie całego cyklu:).Najlepsze zostawiłaś na koniec;D
Gratuluję Ci raz jeszcze zmian które zaszły na przestrzeni tych kilku tygodni!

Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Nie przejmuj sie, wszyscy i tak czekamy na poniedzialek
Planowalas juz konkretny ciezar pod MC?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Dzięki

i tak jak stwierdziliśmy,że sporty siłowe i robienie siły jest 100razy lepsze niż kształtowanie sylwetki


i ogólnie od kilku dni chodzi mi jeszcze jeden stary utwór








Rrumcek ja mam ustawiony ciężar i podejścia i wierzę,że to wciągnę...innej opcji nie przyjmuję do wiadomości



Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-09-01 16:45:27

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
A jak nie to wjazd na chatę i ją stado murzynów.....

BTW MŚJ idą:
http://www.russprache.at/goodlift/online/onlineside.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progresja na klate.

Następny temat

Nowa zmiana ; FBW

WHEY premium