SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena/MASA SIŁA PYERDOLNIĘCIE c.d str.77

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
za dużo emocji...
za dużo myśli...
za dużo wątpliwości...


w piątek coś we mnie pękło...nie będę opisywać swoich emocji i się użalać...jedno co pozostało to cisza i spokój...

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Wyraź swoje emocje poniedziałkowymi ciągami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co sie dzieje? Co to za zamartwianie? Nie wiesz ze można sobie coś uszkodzić przy MC jak sie głowe ma pochyloną? Kontuzja Ci na pewno nie jest potrzebna. Nie patrz w dół, nie patrz za siebie, patrz przed siebie. Głowa do góry!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
ciągami mogę wyrażać tylko pozytywne emocje,a niestety tych brakuje...pewnie jeszcze wrócą w końcu zawsze wracają


niestety teraz czuję się jak mała zagubiona dziewczynka,która kręci się w kółko w jednym miejscu

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To tak jak pierwiastek n-tego stopnia z liczby zespolonej. Pomnoż siebie przez coś innego, większego, a wyjdziesz z nieszczęsnego okręgu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
raKhu1 błagam tylko nie algebra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
Wszystko z wami w porządku?




Ogólnie chciałam się pochwalić,że od poniedziałku jadłam czysto co mi się bardzo podobało i postanowiłam,że niedzielę robię sobie dzień bardziej wyluzowany jeśli chodzi o michę,bo nie mam ochoty wciskać na siłę i np na jakiś domowy obiad sobie pozwolę aczkolwiek dzisiaj zjadłam w ramach czita 2kawałki sernika (imieninowy ojca) natomiast rogalików już nie jadłam
Tak więc myślę,że jeśli chodzi o michę to wracam na właściwa drogę
Natomiast co będzie z treningami...to zobaczymy,bo póki co mam mętlik w głowie

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-11-28 21:15:27

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 486
Ja bym się nie martwił, po wynikach widać, że systematyczna praca przynosi efekty i to niezłe. Przysiady nie były szczytem techniki, ale jesli jesteś w stanie siadać tak szybko, to znaczy że czujesz się bardzo pewnie pod, teoretycznie, dużym dla Ciebie ciężarem. I jeszcze jedno, "przebitka" na rekord trzech powtórzeń w siadach jest znacznie większa niż dla trzech powtórzeń w martwym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
rogekkk ale ja tak nie potrafię się nie martwić,bo za bardzo zależy mi na dobrych treningach.

Od dłuższego czasu próbowałam podejść inaczej do siadów tzn. krótko mówiąc nabijać się ze swoich błędów w sumie lepsze to niż wiecznie się załamywać i jakoś było mi z tym lepiej do piątku...mimo,że siady robię pewniej niż kiedyś,co chociaż można było zauważyć po głębokości,bo żadnego nie spłyciłam.

W piątek chciałam naprawdę wszystko rzucić,ale to jest najłatwiejsza droga,jaką można wybrać...tak postępują tylko tchórze...może super wojowniczką nie jestem,ale z dnia na dzień z treningu na trening uczę się walki ze samą sobą,ze swoimi problemami,pokonuję słabości i blokady...tego nauczyły mnie treningi siłowe (pod kątem ts)

Moje możliwości jeszcze się nie wyczerpały...jeszcze nie czas



*******************************************************************************************


"Nikt nie może tracić z oczu tego,czego pragnie, nawet kiedy przychodzą chwile,gdy świat i inni są silniejsi.
Sekret tkwi w tym,by się nie poddać"


******************************************************************************************




Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-11-29 11:50:33

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
trening był...i coś mi się chyba przestawiło w plecach po lewej stronie i nie mogę się przekręcić

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progresja na klate.

Następny temat

Nowa zmiana ; FBW

WHEY premium