SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena/MASA SIŁA PYERDOLNIĘCIE c.d str.77

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Nie no naprawdę mnie źle zrozumieliście Nee ma za co przepraszać. Przecież nie jestem zazdrosny o Romka. To jest w ogóle inna liga. Chyba najlepszy specjalista w Polsce w dodatku bardzo charyzmatyczna osoba o czym się przekonacie na żywo. Oczywiście zawsze służę pomocą i chętnie wystartuję razem z Wami na przyszłych MP cy PP

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2010-09-01 23:28:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Przecież nie jestem zazdrosny o Romka




aaa...pipą to będziesz mógł mnie nazwać jak w poniedziałek coś nie wyjdzie po mojej myśli


P.S to ja chętnie przyjadę na Was popatrzeć

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
Do przyszłych to się raczej nie wyrobię,żeby mieć taką formę która mnie nie skompromituje:P.Co prawda nie sprawdzałem wyników,ale podejrzewam,że w kat 82,5 musiałbym mieć ok 700kg i więcej,a do tego trochę mi brakuje:).Mimo to,mam nadzieję,że przynajmniej na tegorocznych AMP będę mógł zamienić z Tobą chociaż z dwa zdania na żywo:).A jeśli chodzi o Twoją pomoc, to jestem pewny,że skorzystam nie raz i nie dwa. Podejrzewam,że jak tylko zajrzysz do tego mojego przyszłego dziennika,to będziesz mógł mi udzielić mnóóóóstwo wskazówek:)

Zmieniony przez - Moszyn w dniu 2010-09-01 23:39:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
W tym roku jakbyś zrobił na MPJ 700 w 82,5 to byłbyś drugi. Pierwszy był Adam Citko, który zrobił pod 800 ale on po ME a teraz dwa lata odpoczynku. Tak to w zasadzie w 82,5 teraz nikogo super mocnego nie będzie. Jest Filip Czeluśniak z Kobry, który zrobił koło 690 na MPJ(był drugi) no i mój kumpel z uniwerku(był trzeci a zrobił raptem 595) też będzie mocny i na pewno w przyszłym roku ~700 zrobi....no i Pianek tez podobny wynik robi. W każdym razie 700 to na 99% medal Ewentualnie zbij do 67,5 bo teraz nie ma żadnego nawet przeciętnego zawodnika w tej kat i wynik w granicach 550 w zupełności na złoto powinien wystarczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
aaaa...do Kobry jakbym miała to bym już dawno pojechała,bo nie jedna osoba proponowała mi,zebym sobie pojechała i tam potrenowała i to własnie z Kobry...ja nie czuję takiej potrzeby póki co


Idę spać,bo jeszcze jakiegoś doła załapię zamiast motywacji,bo u mnie wszystko na odwrót...a nie mogę się stresować,bo to może źle wpłynąc na poniedziałkowy trening


Piotruś Ty jesteś jedyny w swoim rodzaju i mam nadzieję,że będziesz miał tę przyjemność się ze mną jeszcze pomęczyć

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
****a a liczyłem, że Romek przejmie pałeczkę

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2010-09-01 23:48:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
pałeczkę to ja przejmuję


dobra chłopaki dobranoc

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Miałem to napisać ale chciałem, żebyś spokojnie spała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
zdążyłam przeczytać...i myślisz,ze zasnę

przynajmniej spróbuję

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
To Ci wyślę fotę drążka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progresja na klate.

Następny temat

Nowa zmiana ; FBW

WHEY premium