SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt treningowy: RĘKAWICE BOKSERSKIE - pytania tylko tutaj !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 470468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
Dzisiaj dostałem everlasty rodneye 12oz,trening na worku i kravce zaliczony,spisaly sie na medal,jak dla mnie pasuja idealnie ;) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
kolon69 przy wiązanych rękawicach dobrze by było jeszcze je taśmami obwiązywać żeby nie uszkodzić przeciwnika :| Kup normalne nie cuduj jak będziesz miał kiedyś większe siano to sobie skołujesz porządne wiązane rękawice za 500 zeta do startów.

Zmieniony przez - Wojekv w dniu 2012-12-12 21:36:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1975
NO WLASNIE TAK MYSLALEM O TYCH TASMACH, W SUMIE DLA CHCACEGO NIC TRUDNEGO ;P ZOBACZYMY,NARAZIE SIE ROZGLADAM ALE NIE UKRYWAM ZE W TEJ CENIE TO MOJ FAWORYT(NO SA JESZCZE MASTERSY;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6458
roberto93
http://www.sklepmasters.pl/index.php/ida/3/?idp=651&p=1  Kupował tu ktoś sprzęt treningowy? Bo rękawice bokserskie i nagolenniki mają 20% taniej. Np rękawice Masters THAI 2 136zł zamiast 170zł ;d

Właśnie doszedł sprzęt z tego sklepu i wszystko odbyło się bez zastrzeżeń :). Paczka zamówiona w piątek a doszła w poniedziałek :)

Taka mała opinia o rękawicach które doszły: Zamówiłem ostatecznie Rękawice bokserskie sparingowe MASTERS - RBT-14A normalnie kosztują 195zł a w tym sklepie 156zł :P Rękawice wyglądają na prawdę solidnie. Na początku myślałem, że będą trochę za duże a jak się okazało idealnie pasuje do mojej pięści i są bardzo wygodne. Na nadgarsku jest dodatkowa ochrona do zbijania ciosów która wraz z szerokim rzepem bardzo dobrze stabilizuje łapę nawet bez owijek. Zobaczymy jak się spiszą na treningach, bo jak na razie jestem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45897
nr 4 mastersy reszty nie znam.ale sam mam sprzęt mastersa,rękawice również i nie narzekam solidnie wykonane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10
Właśnie widziałem, że są chwalone te mastersy. A ktoś cokolwiek o innych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 154 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7720
wiekszosc tytaj poleci Ci mastersy.


BooN sa najlepsze z tych co wymieniles a jeszcze ta cena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Ja rowniez polece mastersy bo innych nie znam, ale jezeli bedziesz sie zastanawial nad mastersami to smialo bierz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1507
Potrzebuję coś w 95% do treningów na worku, ale żeby była lepsza amortyzacja rąk niż w obecnych rękawicach. Spotkałem się z taką opinią na budo.net.pl :
VINLAND82
Rekawice sparingowe sa tak skonstruowane by niezrobic krzywdy ani Sobie ani partnerowi.
Jest inne wypelnienie w srodku,oraz grubosc wewnetrznej warstwy niz w rekawicach do worka.

Rekawice do worka sa o wiele twardsze i sa tak zrobione by przy mocnym uderzenie nie zniszczyc dloni.Wiele firm robi tez lzejsze rekawice tylko do worka .Ja mam naprzyklad stara pare rekawic Windy ktore sa tak skonstruowane ze przy silnym uderzeniu worka doslownie prawie nic nie czuje a z kolei jesli wezme inna pare to przy takim samym silnym uderzeniu ,jeszcze bez bandarzy moglbym czuc doslownie jakbym uderzyl piescia.


Tymczasem ja uważam że przy treningu na ubitym worku w przyrządówkach do tego przeznaczonych dłonie i nadgarstki są bardziej narażone na kontuzje, a uderzenia czuć bardziej.

Czy rękawice do sparingów 10oz (czyli standardowe bokserskie?, tak?) sprawdzą się w tym zadaniu?

Czy szukać czegoś innego?

Na worek mam rękawice przyrządowe Evolution RP-110 :
http://www.evolution-sport.pl/111-Rekawice.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KB po raz pierwszy...?

Następny temat

Czy używacie kasków w sparingach

WHEY premium