SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt treningowy: RĘKAWICE BOKSERSKIE - pytania tylko tutaj !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 471121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8649
Lady_M No wlasnie problem w tym, że z metki nie jestem w stanie nic odczytać bo jest rozmazana troche :/ Żadnym innym sposobem nie da rady ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
generalnie możesz obstawiać, że ja kosztowąły powyżej 100zł, to powinny być skórzane

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13861
Mam do wydania ok. 150 zł na rękawice,póki co boksuje w grafach,ale powoli się rozpadają,próbował je będę zużyć do końca,ale chce już być przygotowany na ewentualne rozwalenie,więc mam pytanie do rękawic RUNDY ZER0 : http://rundazero.eu/index.php?products=product&prod_id=192 jak one się sprawują,bo czytając wiele stron w tym temacie możliwe,że coś przeoczyłem była tylko jedna wypowiedz i użytkownik tych rękawic napisał,że rozpadły mu się po pół roku,chcę jeszcze zapytać czy są dość twarde bo w poduszkach nie widzi mi się walczenie i czy mają szeroki rzep nie taki jak te "tanie" rękawice.Chcę jeszcze zapytać o rękawice everlasta czy znajdę jakieś porządne co co najmniej rok wytrzymają do 150 zł ?

Zmieniony przez - Don_Alex w dniu 2010-11-19 22:39:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2
Może ktoś jeszcze doradzi i wypowie się co sądzi o tych rękawicach firmy Boon. Bo jak patrzę na zdjęcia i opisy z tej strony: http://www.ringstyle.pl/pl/p/Rekawice-bokserskie-Boon-Sport-romiar-12-oz/131 to wszystko mi się podoba, ale chciałbym opinię większych specjalistów w tej materii. Co o nich sądzicie i czy warto wydać kasę. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
matopato - ja bym wybral zdecydowanie everlasta.
Zobacz na ebay.co.uk jezeli masz kogos na wyspach to za przesylke duzo Ci nie wyjdzie w innym wypadku szukaj sprzedawcy ktory wysyla do Polski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13
Witam Wszystkich :) mam taki problem chciałbym kupić swoje pierwsze rękawice bokserskie z firmy Everlast. Niestety sa tylko 14oz i nie wiem czy będą na mnie dobre mam ok. 180 cm wzrostu waże ok 65 kg.
Prosiłbym o odpowiedź http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/0708917/Trail/searchtext>BOXING GLOVES.htm  Chodzi mi o te rękawice :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2063
14 nie, postaraj sie znalesc 10 ostatecznie 12. Mam pytanie.. czy rekawice allrighta ze skory syntetycznej sa dobre?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 151
http://www.okazje.info.pl/okazja/sport-i-hobby/rekawice-adidas-shadow-.html
Zakupiłem takie rekawice. Kupiłem je z myślą o sparingach, walkach. Jednak mam pytanie czy moge niby boksować od czasu do czasu na worku ? Boje się że na worku je szybko zniszcze i stąd te pytanie.. Jednak za często na worku nimi bym nie ćwiczył. 1-2 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11070
Jesli ktos poleca rekawice Everlasta za 150zł to chyba nie miał do czynienia ze zbyt wieloma rękawicami :) Everlasty w tej cenie to właściwie zabawki, no ale pół roku treningu średnio intensywnego powinny wytrzymac.

Ja kupiłem 3 lata temu swoje Rundy Zero jak ta firma wchodziła na rynek, używałem 1 sezon i oddałem koledze w bdb stanie, a on ich ciągle używa i cały czas się nadają.
Jeśli miałbym wybór pomiędzy Everlastami za 150 a Runda Zero to bez wahania RZ.
A co do rzepa to RZ mają taki średniej szerokości, mógłby być nieco szerszy, ale daje rade.

Lethal 192 - stykną Ci 12, 14 chyba juz troche za ciezkie. Ja osobiscie trenuje w 12 (WINDY) i widze szereg plusów nad "zwykłymi" 10 oz, a kilka ładnych par rekawic w swoim zyciu zużyłem a jeszcze wiecej widziałem na żywo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
U mnie w sekcji najtanszy model everlasta jest juz dobrych pare lat i sa w dobrym stanie( poza zapachem ) tak ze zabawkami ich bym nie nazwal...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KB po raz pierwszy...?

Następny temat

Czy używacie kasków w sparingach

WHEY premium