SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt treningowy: RĘKAWICE BOKSERSKIE - pytania tylko tutaj !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 471036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Mam pytanie, ćwiczę KB, no i moje mastersy się już zużyły, więc trzeba je wymienić. Co byście polecali, planowałem wydać 150-170 pln?

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jednak chyba zostanę przy tanich łapkach;p

http://allegro.pl/lapy-trenera-trenerskie-tarcza-treningowa-heat-i1263277711.html 

Nad tymi myślę ale nie mają rzepów żeby usztywnić nadgarstek... to chyba spora wada?

Zmieniony przez - Itas16 w dniu 2010-10-22 20:02:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Witam wszystkich. Przeczytałem w tym wątku ile się dało jednak dalej nie jestem pewny co do swojej decyzji. Na przyszły piątek na mój trening(Muay Thai) będą już wymagane rękawice.. Kiedyś miałem zwykłe Lonsdale i od walki w klinczu, sparingów, bicia w tarcze i w worek wytrzymały niestety niecałe 4 miechy.. Dlatego proszę was bardzo o rade - Jakie kurde rękawice kupić do 100 zł (no max niewiele ponad 100) żeby przetrzymały i szarpanie w klinczu i bicie na worek itp. Myślałem nad Daniken Fight ale drogie są . Pozdrawiam

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-10-23 13:44:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1670
Witam mam pytanie dziś byłem w sklepie Sportowym i spytałem się w jakich cenach kupie tu rękawice do muay thai. Kobieta ogólnie nie wiedziała o co chodzi i pokazała mi rękawice do zwykłego boksu i mam pytanie czy takie rękawice nadają się na treningi muay thai? czy muszą być jakieś inne?

"Jak chcesz, znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz, znajdziesz powód"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Zwykle rekawice bokserskie beda w sam raz na poczatek. Mimo wszystko zainwestowalbym na Twoim miejscu w skore naturalna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, szukam rękawic na treningi kick-boxingu w cenie do 160 zł. Kuszą mnie rękawice MASTERS RBT 2. Napiszcie co o nich sądzicie i ewentualnie co polecacie w tej cenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3428
maciejwozn- to zależy co trenujesz, w mt pewnie szybciej się będą niszczyć (choćby od klinczu) ale tak wogóle to nie polecam ci Everlastów, które nie dość że kosztują kupę kasy to NIE są zrobione ze skóry naturalnej (czyli na dłuższą metę do dvpy). I jak ktoś to ładnie pisał, że w Everlastach płacisz tak właściwie połowę kasy za logo/firmę.


Traveller5- dokładnie to co piszesz. Szczerze mogę ci polecić te rękawice ponieważ mam takie same od roku chyba i nadal wyglądają jak nowe, są twarde, dobrze leżą, szeroki rzep, no nie wiem co mógłbym jeszcze napisac

Czyli w tej cenie możesz śmiało brać Mastersy.

POZDRO

Zmieniony przez - Tagashi w dniu 2010-10-26 23:26:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 799
Witam
Jak myslicie ktore rekawice lepsze?

http://www.sportmasters.pl/Rekawice-bokserskie-10-oz-RAJA-BOXING-RRB-2-p963.html

http://allegro.pl/rekawice-bokserskie-masters-gratis-10-oz-12-oz-i1275298703.html

Mi sie wydaje , że Raja to klasa no ale za klase sie placi
a powiedzcie te mastersy dobre beda na zawody i na trening tak zeby przez 2latka mozna bylo w nich walic?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KB po raz pierwszy...?

Następny temat

Czy używacie kasków w sparingach

WHEY premium