SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KB po raz pierwszy...?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
iema. czy w wieku 20 lat oplaca mi sie zaczac trenowac KB? nigdy nie trenowalem zadnych sztuk walk, chodzilem tylko na silownie. wiem ze taki temat juz moze jest ale nie chcialo mi sie szukac. pozdrawiam!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 953 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15062
Nie opłaca się, zadowolony???

Ojca oszukasz, Matkę oszukasz, Życia nie oszukasz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12609
Tyfran
Na poważnie to każdy wiek jest dobry. Po co zadajesz w ogóle pytania tego typu, przecież sam powinieneś czuć to że chcesz trenować sw, a nie oczekujesz, że zostaniesz poprowadzony za rękę.

Ps. Tak na przyszłość nie pisz więcej, że nie chciało Ci się szuakć podobnego tematu bo to roz******la.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Napisalbym ze mozesz isc na trening bo wiek nie ma znaczenia ale nie chce mi sie pisac

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
iema. czy w wieku 20 lat oplaca mi sie zaczac trenowac KB?
Takie może głupie pytanie, dlaczego myślisz że bardziej się opłaca zacząć trenować w innym wieku?

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Jeżeli chcesz zostać mistrzem wszechświata we wszystkich możliwych kategoriach, to się nie opłaca. W innym wypadku marsz na trening

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacz na głowe

Następny temat

sprzęt treningowy: RĘKAWICE BOKSERSKIE - pytania tylko tutaj !

WHEY premium