SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt treningowy: RĘKAWICE BOKSERSKIE - pytania tylko tutaj !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 471668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16235
Moim zdaniem Masters to bardzo dobra firma, jednak ja preferuję rękawice ze skóry naturalnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7014
To jakie polecacie ze skóry naturalnej, też żeby nie za drogie były to może wykminie coś żeby dołożyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2053
http://www.sportmasters.pl/rekawice-bokserskie-masters-rbt-301-p1380.html 
te za 130 będą dobre


Zmieniony przez - Piotrioss98 w dniu 2013-10-05 17:56:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16235
Mam dokładnie te same co kolega wyżej podał. Po roku skóra się nie przeciera, ani nic. Suszy się je bardzo szybko w temperaturze pokojowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 224
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16235
Moim zdaniem Masters RPU 1 beda najlepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Witam, jestem nowy zarówno na forum jak i na treningach. Zacząłem trenować muay thai i powinienem nabyć jakieś rękawice. Nie wiem czy na dłuższą metę spodoba mi się ten sport (myślę, że tak ale nie wiadomo) dlatego nie chciałbym kupować sprzętu którego nie wykorzystam w pełni.
Mam 186cm i chyba lekko ponad 80kg dlatego myślałem o 12oz, dobry pomysł? Czytałem, że ze skóry naturalnej są lepsze niż syntetycznej ale też droższe i nie wiem czy na początek konieczne? Jakie są różnice w cenie i ile orientacyjnie wytrzymują jedne i drugie?

Możecie polecić jakieś konkretne i z króciutkim uzasadnieniem?

Zmieniony przez - Wolan89 w dniu 2013-10-12 12:41:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16235
12 oz dobry wybór. Ze skóry naturalnej są lepsze, używam takich z firmy Masters już około rok i zero śladów przetarć. Skóra syntetyczna to koszt około 90zł, naturalna 120zł wzwyż.
http://www.sportmasters.pl/rekawice-bokserskie-masters-rbt-301-p1380.html takich używam i śmiało mogę polecić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 224
możecie powiedzieć jakie bandaże są dobre?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2053
zwykłe najlepiej żeby miały 4 metry lub więcej :) ja używam tych i są dla mnie dobre . http://allegro.pl/bandaze-owijki-tasmy-bokserskie-manto-5-kolorow-i3612164064.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KB po raz pierwszy...?

Następny temat

Czy używacie kasków w sparingach

WHEY premium