SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt treningowy: RĘKAWICE BOKSERSKIE - pytania tylko tutaj !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 471632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 186 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 611
prosze o odpowiedź na te ostatnie pytania, ale generalnie wziałbym raja jeśli się nadadzą na treningi MMA i boksu. Więc nadadzą się? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 264 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8599
Nie ma czegoś takiego jak rękawice tylko i wyłącznie do boksu tajskiego.

Każde rękawice (bokserskie), które polecali ci ludzie udzielający się w tym temacie będą dla ciebie odpowiednie. Everlasty nie są złe, ale na naprawdę dobre rękawice tej firmy będziesz musiał wydać ponad 200 zł(z bydlęcej skóry), a za taką cenę można dostać równie dobre, jeśli nie lepsze. Rękawice Raja byłyby dla ciebie mega kozackie, jedna z najlepszych firm, na pewno się na nich nie zawiedziesz, jeśli będziesz o nie dbać. Zastanów się porządnie ile pieniędzy możesz wydać, przeczytaj wszystkie wypowiedzi zgromadzone w tym temacie jeszcze raz, przejdź się do sklepu i przymierz kilka par rękawic różnych firm. Zrób tak jak ci tu piszą ja,inni użytkownicy i nie zaśmiecaj już więcej tego tematu.

Zmieniony przez - Faugval w dniu 2009-06-09 15:21:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 186 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 611
dzieki za odpowiedź :) Zdecydowałem się na raja. Dowiedziałem się że są bardziej twardsze i płaskie w stosunku do standardowych :) To dobrze? Napewno mocniejsze uderzenie ale czy amortyzowane? :D Jakbym chciał jechać kiedyś np na zawody mma lub coś takiego to nie ma problemów z dopuszczeniem z tymi raja? :) i dobrze się sprawdzą również do boksu?

I są lepsze niż everlasty za 275zł tj Everlast EV1-R AIBA?


Zmieniony przez - eminem767 w dniu 2009-06-09 15:25:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4816
juz ci mowimy bodajze od 8 storny zebys bral raja a te 10 stron to smietnik...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 186 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 611
czemu one takie małe się wydają ? :D Miał ktoś wogóle w zyciu ręakwice firmy raja i moze się wypowiedzieć na temat ich wielkości bo ktoś tutaj w tym temacie wspomniał, że jakieś ciasne były. Co prawda mówił o innym modelu, ale nie wiadomo. Akurat ta sprawa jest tutaj bardzo ważna.

Zmieniony przez - eminem767 w dniu 2009-06-09 15:32:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
błagam o bana dla tego dzieciaka!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 186 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 611
sprzedawcy mowia ze sa ciasne, mam kupic w ciemno? prosilem o odp na pare pytan, tylko kilka i nic wiecej. Tak polecacie raja a chyba nikt ich tak naprawde nie mial... bo tyle wyjdzie z tych rad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
dzieki za odpowiedź :) Zdecydowałem się na raja. Dowiedziałem się że są bardziej twardsze i płaskie w stosunku do standardowych :) To dobrze? Napewno mocniejsze uderzenie ale czy amortyzowane? :D Jakbym chciał jechać kiedyś np na zawody mma lub coś takiego to nie ma problemów z dopuszczeniem z tymi raja? :) i dobrze się sprawdzą również do boksu?

I są lepsze niż everlasty za 275zł tj Everlast EV1-R AIBA?


Głupi jesteś czy tylko udajesz ? Widziałeś kiedys walke mma, w której zawodnicy nie walczyli w piąstkówkach ?
Co do mocniejszego uderzenia to Najlepiej kupić rekawice za 250zł, nie trenować techniki bo i tak bedzie sie mialo mocne uderzenie

Jeszcze jedno głupie pytanie w tym temacie i masz bana. Nie będziesz robił mi syfu w tym temacie !

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4816
ty jestes tak glupi czy udajesz?skoro nie wierzysz w to co mowimy to po co wogole sie nas pytasz?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
ban dla eminema ;d i prawdopodobnie ban dla jego przyszłej matury bo nie umie czytac ze zrozumieniem zamiast siedziec na dupsku w domu i pisac glupoty idz do sklepu kup rekawice i smigaj na trening a jak ci to nie pasuje to gdzies widzialem ulotke ze nadszedl czas na******lania to moze tam sie zapisz ;D przepraszam grube ryby za spam ale poprostu kocham takie tematy ;d

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KB po raz pierwszy...?

Następny temat

Czy używacie kasków w sparingach

WHEY premium