SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt treningowy: RĘKAWICE BOKSERSKIE - pytania tylko tutaj !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 470385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 809
Dzięki bardzo pomogłeś. Jeszcze się z tym prześpię i albo zamówię ten który zaproponowałeś albo ten tutaj :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 762
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Dołóż ze 50 zł i kup coś skórzanego - większy komfort i wytrzymałość. Poza tym te z naturalnej nie śmierdzą po 3 treningach tak, że twój partner ma ochotę cię zamordować.

Jeśli koniecznie coś z zaproponowanych to w zasadzie wszystkie marki są polecane. Osobiście z tych trzech mam doświadczenia z Masters i są to doświadczenia wyłącznie pozytywne - mam ich ochraniacze piszczeli i mimo katowania przez ok. 4 lata nic się z nimi nie dzieje. Do tego przyrządówki na worek, po których również nie widać moich potężnych sierpów



Zmieniony przez - SzK w dniu 2017-12-27 22:38:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1870
Czy skórzane są lepsze to bym dyskutował - skóra jest na pewno lepsza od skaju ale zwróć uwagę ze 90% rękawic nie puszcza na materiale tylko na szwach, nie zawsze więc te ze skóry będą trwalsze. Często po prostu trafi się też na wadliwy egzemplarz gdzie szwaczka źle wykończy szew albo złapie za mało materiału przy szyciu i też puszczą (przerabiałem to z Everlatami właśnie ze skóry naturalnej). Osobiście polecam te z Bushido mam 10 oz do treningu na worku już od 1,5 roku i nic się nie dzieje, co prawda inny model ale jak się domyślam jakość ta sama bo ludzie sobie chwalą ich rękawice. Jeśli kupujesz do sparingu to minimum 12 lub 14 oz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1050
Siemanko. Co sądzicie o takich rękawicach ? Dodam tylko, że 14oz.
Wcześniej sprawowałem w Storm-Cloudach 16oz.
Zna ktoś tą firme lub może sie podzielić opinią o tych rękawicach ?

http://www.boxeurdesrues.com/index.php/technical/fight/impact-logo-boxing-gloves-red-bxt-5124-red.html?___SID=U


Zmieniony przez - Sportakus w dniu 2018-01-02 15:50:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 84 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3778
Siemanko, jak wybrać Rękawicę Bokserskie? (chodzi o uderzenia w worek technicznie, waga ponizej 70kg i wzrost ponizej 170, mniejsze dłonie.)

na allegro znalazłem takie, jak oceniacie? niestety na zadnej aukcji nie ma podanych rozmiarów szerokości itd, jak myślicie te 10oz będą dobrej jakości i będą pasować?

http://allegro.pl/rekawice-bokserskie-evolution-pro-10-oz-bandaze-i6948556431.html?fromVariant=6956443539 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Jak na worek to coś z tych: http://www.daniken.com.pl/205,Rekawice-i-Ochraniacze-dloni/211,Rekawice-przyrzadowe/212,Skora-naturalna . Są to typowe "przyrządówki" ze skóry naturalnej, których używa się wyłącznie do treningów na worku. Do tego nie potrzebujesz dużej ochrony dłoni, co najwyżej kłykcie przed obtarciami. Nie ma zatem sensu inwestowanie w rękawice z ochroną (mam na myśli wypełnienie, która de facto jest dla twojego przeciwnika), do tego w takie miernej jakości jak te co podałeś w linku. Ewentualnie możesz trenować bez rękawic lub w owijkach.


Zmieniony przez - SzK w dniu 2018-01-04 17:52:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 84 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3778
SzK
Jak na worek to coś z tych: http://www.daniken.com.pl/205,Rekawice-i-Ochraniacze-dloni/211,Rekawice-przyrzadowe/212,Skora-naturalna . Są to typowe "przyrządówki" ze skóry naturalnej, których używa się wyłącznie do treningów na worku. Do tego nie potrzebujesz dużej ochrony dłoni, co najwyżej kłykcie przed obtarciami. Nie ma zatem sensu inwestowanie w rękawice z ochroną (mam na myśli wypełnienie, która de facto jest dla twojego przeciwnika), do tego w takie miernej jakości jak te co podałeś w linku. Ewentualnie możesz trenować bez rękawic lub w owijkach.



Zmieniony przez - SzK w dniu 2018-01-04 17:52:49


A jak ocenisz te? bym wtedy owijek nie miał tylko te rękawice > http://allegro.pl/rekawice-do-mma-na-worek-treningowe-bushido-roz-m-i6891473673.html#shippingInfo 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1870
Ja używam tych rękawic dobra jakość i cena. Ogólnie Bushido ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Osobiście jednak do treningu na worku poleciłbym Ci rękawice przyrządowe bo w MMA podczas treningu na worku będą Ci się obcierały osłonięte kostki palców co jest mało przyjemne... już to przerabiałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Jeśli nie robicie jakoś bardzo dużo worka, to polecam wypróbować najzwyklejsze rękawice robocze. Mają niewątpliwie takie plusy, że wymuszają w końcowej fazie dobre zacisnięcie pieści, dobre spięcie nadgarstka o
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KB po raz pierwszy...?

Następny temat

Czy używacie kasków w sparingach

WHEY premium