SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt treningowy: RĘKAWICE BOKSERSKIE - pytania tylko tutaj !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 471562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
nie oz to nie rozmiar, tylko waga po prostu 10 są lżejsze - i to jest jedyna różnica
ja kiedyś mierzyłam 12 z Twinsa, i leżały mi na ręce dokładnie tak samo, jak 10 z Ringa i z Danikena pozatym, jeśli wydadzą Ci sie za duże, zawsze możesz podwójne owijki założyć

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29456
Oz(uncja)to waga rękawicy nie rozmiar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 186 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 611
no to znaczy że wszystkie rekawice mają taki sam rozmiar? Obawiam się że 10 moga być za małe, tj wiem że to waga, ale nei ma wogóle czegoś takiego jak rozmiar rękawic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29456
Najlepiej będzie jak pójdziesz do sklepu i przymierzysz rekawice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 186 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 611
hmm, myślałem żeby kupić na allegro. A w jakich sklepach moge kupić poza budo sport w Warszawie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533


Kingi - dla mnie rewelacja. Leżą idealnie, doskonale usztywniają, zapewniają komfort. Mankamentem może być cena (230 zł) ale za jakość trzeba płacić. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
eminem767

W Wwa napewno jest wiecej sklepow niz tylko Budo, sprawdz w googlach;)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 186 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 611
a te kingi wyżej to dobre? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29456
Rękawice King produkuje sie w Tajlandii,a to mówi samo za siebie.Jednak sa troche drogie ok 250 zł:-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Kingi są rewelacyjne, to ta sama półka co Fairtex i Raja i ten sam przedział cenowy. Jak dla mnie - warto.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KB po raz pierwszy...?

Następny temat

Czy używacie kasków w sparingach

WHEY premium