SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt treningowy: RĘKAWICE BOKSERSKIE - pytania tylko tutaj !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 470469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Nie znam kingów, ale w Twinsach przećwiczyłem około czterech lat, robiłem w nich też worki, także wytrzymałość bardzo dobra. Teraz kupiłem kolejne, ten sam model, ale wykonanie jest już trochę inne. Na pewno mają słabiej trzymający rzep, są odrobinę lżejsze, wypełnienie wydaje się być bardzie miękkie. Są trochę mniej pancerne niż model z przed pięciu lat, ale za to do razu, bez rozbicia super leż na dłoniach. Jeżeli to są oryginalne twinsy to cena jest dobra, ale uważaj bo ja raz się naciąłem na podróbki z allegro, na szczęście udało się zwrócić. Na pewno oryginalne ma mmaniak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4523 Napisanych postów 35801 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263149
co do porównania King vs Twins dodam, że King są "smuklejsze" od Twinsów

więc tu tez kwestia indywidualnych upodobań itd

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14
Dzięki za odp
Wstępnie decyduję się na te: http://mmaniak.pl/rekawice-bokserskie/2508-twins-rekawice-bokserskie-bg-n-czarne.html 

Elduce, w tych ćwiczyłeś? Faktycznie "legendarny" model?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Używałem takich z 2012 r i zakupionych obecnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 540
Siemka, chce kupić jakieś rękawice tak powiedzmy w okolicach 300-350 zł i nie mam pojęcia na co się zdecydować i druga sprawa jaka waga ?? obecnie ważę ok 80 kg i śmigam na 12oz i nie wiem czy znów kupić 12 czy może 14 ??? Dodam ze stójkę robię 1 lub 2 razy w tygodniu najczęściej technika , sparingi czasem worek. Co polecacie ??? :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 22
Ja kupiłem ostatnio Leone rękawice, na everboxing. Szczerze powiem, że cena spoko jak dla mnie – zapłaciłem mniej niż 300. Jakość ok, zobaczymy jak z wytrzymałością. Na twoim miejscu kupiłbym większe, ale to kwestia wygody i upodobań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 540
marsztal
Ja kupiłem ostatnio Leone rękawice, na everboxing. Szczerze powiem, że cena spoko jak dla mnie – zapłaciłem mniej niż 300. Jakość ok, zobaczymy jak z wytrzymałością. Na twoim miejscu kupiłbym większe, ale to kwestia wygody i upodobań.



Faktycznie skoro mam 12oz to tym razem wezmę 14 co do rękawic leone wpadły mi w oko ale nie znam kompletnie marki :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
większość czasu używałem rękawice Mastersa za ok 100 zł, sypią się i muszę je zmienić. Zastanawiam się czy warto kupić jakieś droższe ~350zł Twinsy, Kingi np te
http://allegro.pl/rekawice-bokserskie-twins-special-14-16-tu-12-oz-i6670004922.html?fromVariant=6670013061
czy tańsze jakieś Dragony/Mastersy za 150-200 zł?nie mam zupełnie porównania i jestem ciekaw czy jest spora różnica w komforcie pomiędzy takimi rękawicami i warto płacić jeszcze raz tyle, trenuję max 4-5 razy w tyg (1-2x MT, 2-3x MMA).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 22
Ja konkretnie mam te: http://everboxing.pl/kategoria/rekawice/leone-rekawice-italy-bialy

Leone to włoska firma, mi trener polecił.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KB po raz pierwszy...?

Następny temat

Czy używacie kasków w sparingach

WHEY premium