SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt treningowy: RĘKAWICE BOKSERSKIE - pytania tylko tutaj !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 471548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
więc tak kupiłem rękawice masters model RBT-30 lub RBT-3 za 155zł.minęło 14 miesięcy w prawej rękawicy zrobiła mi się dziura na palcach 4cmx3cm.w lewej też robi się już mała.nie wiem czy to po prostu taka wadliwa para mi się trafiła czy po prostu niefart.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1332
Geng
więc tak kupiłem rękawice masters model RBT-30 lub RBT-3 za 155zł.minęło 14 miesięcy w prawej rękawicy zrobiła mi się dziura na palcach 4cmx3cm.w lewej też robi się już mała.nie wiem czy to po prostu taka wadliwa para mi się trafiła czy po prostu niefart.


To nie najlepiej, jednak od takich rękawic wymaga się większej trwałości. Moje najtańsze Mastersy (takie za 70-80 zł-modelu nie pamiętam), po 14 miesiącach są w stanie bardzo dobrym, z tym że ja trenuje tylko MT i to max 3 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Moim zdaniem to nie duza cena jak za rekawice i 14 miesiecy to calkowicie w porzadku, a i tak jak mowicie jezeli chodzi o mastersy byl to nie fart bo trzymaja znacznie dluzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36833
Witam.Panowie co do 300 zł Twins,King,FAIRTEX czy to obojętne przy tych firmach ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Standardowo, masters
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36833
Mam masters i nie jestem zadowolony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36833
Mam MASTERS - RBT-3 12 oz i powiem że jakos dziwnie mi leżą .Nie mówie że są złe bo są solidne ale naprawde jakoś mi nie podchodzą. Miałem rękawice everlasta i wydawały mi sie dużo lepsze.Ale ostatnio na zawodach kolega mi dał rekawice king żebym sie rozgrzał i powiem że rewelacja, dlatego myśle nad king , twins albo fairtex. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Skoro testowales kingi i Ci spasowaly, i zmieszcisz sie w budzecie to dlaczego nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36833
RAJA BOXING Rękawice bokserskie RRB 2 a co powiecie na temat tych rękawic ? czy są warte uwagi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KB po raz pierwszy...?

Następny temat

Czy używacie kasków w sparingach

WHEY premium