SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt treningowy: RĘKAWICE BOKSERSKIE - pytania tylko tutaj !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 471585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Zacząłem przygodę z boksem i potrzebuję jakichś rękawic, najlepiej do 90zł, chciał bym żeby były wmiare soldine
mam 175cm
57/8 kg wagi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1
Witam wszystkich. Planuję kupić pożądne rękawice bokserskie - nie jestem jednak fachowcem w tym temacie. Po przeczytaniu 54 stron postów nastawiłem się na Daniken Fight. Skłonny jetem jednak wydać kilka złotych więcej. Czy moglibyście mi napisać co sądzicie o rękawicach Adidas Ultima? http://sklep.wojownik.com.pl/sztuki_walki/adidas_rkawice_bokserskie_ultima
Bardzo mi się one podobają ale nie jestem pewien czy warto dać stówkę więcej niż za Danikeny. Z góry dziękuję za sugestie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 974
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1251
http://www.allegro.pl/item1044327831_rekawice_bokserskie_miekkie_10_oz_promocja.html
mam pytanie czy takie coś na sam początek będzie dobre czyli lepiej tego nie kupować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
bez sensu

z tanich to Evolution syntetyki

ok 60 zl

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8429
jw tez je moge polecic

nie wazne kto umrze pierwszy...
wazne kto wiekszy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam krótkie pytanie waże 53 kg jaki oz rękawic wziąć ? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
mysle ze 10 beda OK - nie beda cie przewazaly do prodzu podczas trzymania gardy

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4348
Cześć, trenuję boks od około miesiąca i przyszedł czas na kupno rękawic. Mam pytanie - wiekszość osób ma u mnie rękawice ze skóry ekologicznej i one im strasznie śmierdzą. Czy jeśli kupie z naturalnej nie będą tak śmierdzieć ? Opłaca mi się kupować Allrighty z naturalnej za 120zł czy sztucznej za 70 ?

Pozdrawiam Michał.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
Smród rękawic zależy głównie od pocenia się rąk,używania owijek i sposobu wietrzenia,nie jest chyba zależny od rodzaju materiału(ale tu nie jestem pewien).A co do rękawic te ze skóry naturalnej na pewno są wytrzymalsze niż syntetyki więc je bym ci polecał.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KB po raz pierwszy...?

Następny temat

Czy używacie kasków w sparingach

WHEY premium