SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt treningowy: RĘKAWICE BOKSERSKIE - pytania tylko tutaj !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 471126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Zależy ile ważysz, chyba 10 oz jest do 60paru kilo, nie pamiętam dokładnie, ale na treningi to wg mnie najlepiej 12, możesz nawet 14.

Kamil, w tym przedziale cenowym Mastersy są chyb najlepsze, u mnie na sekcji sporo osób w je miało/ma i raczej każdy sobie chwali.

Zmieniony przez - _radek w dniu 2011-03-27 17:15:14

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
350 zł za rękawice hahahahaha. Aż sie odechciewa doradzać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spytam trenera juto jak to z tym jest. :P
Dzejno ee chyba za duzo w kosciele siedzisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12
Nie wiem jak na zawodach ale zauwazylem ze zawodowcy bija w 8oz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78
10-12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 165
Witam.
Zaczynam dopiero treningi boksu tajskiego. Czy na początek rękawice http://allegro.pl/u-trenera-rekawice-bokserskie-masters-rpu-1-z-i1512392518.html będą wystarczające? oraz jakie owijki lepsze bawełniane czy elastyczne? I jaki rozmiar dla mnie był by najlepszy (mam 190cm wzrostu) 10,12 czy 14 oz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
Czykson, i jak, co powiedział trener? Jak chcesz to ci znajde jeszcze fajne ochraniacze na piszczele, tylko powiedz do ilu, może 500zł?
@up
Nie polecam tych, jakis nieudany model, mi się rozpruł po paru uderzeniach w worek.
Co do rozmiaru- kup 12stki albo 14stki na treningi. Jak zaczniesz brac udział w zawodach to kupisz 10-tki.

Zmieniony przez - Dzejno w dniu 2011-03-29 18:36:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 165
a możesz polecić jakieś rękawice w podobnej cenie? i czym się różnią owijki elastyczne od bawełnianych i które, będą lepsze na początek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3428
W podobnej cenie to nic lepszego nie dostaniesz. Jedynie za 100-110zł mogę ci polecić jakieś rękawicy ze skóry już dostaniesz.

Co do owijek to nie ma różnicy, tak samo zresztą jak z ich firmą. Ja mam bawełniane i są ok, te elastyczne też miałem przez jakiś czas ale jakieś dziwne się wydawały

pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
jeśli zwiększysz do 120-30 to znajde coś dobrego, bo do tej ceny to raczej ciężko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KB po raz pierwszy...?

Następny temat

Czy używacie kasków w sparingach

WHEY premium