SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt treningowy: RĘKAWICE BOKSERSKIE - pytania tylko tutaj !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 470313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 236
Witam. mam 165 cm wzrostu i waze 45kg. Trenuje muay thai od 1,5 roku . do tej pory uzywalem rekawic everlasta model "fighter" i sluzyly bardzo dobrze.Ostatnio po treningu rzep juz "zakonczyl swoj zywot".. Myslalem powaznie nad zmiana rekawic i bralem pod uwage marki King , Raja , Fairtex oraz Twins.Gdybyscie mogli to poleccie mi dobre rekawice z najwyzszej polki do muay thai , cena nie gra roli i jak myslicie powinienem kupic rekawice 10oz czy 12 ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 686
Dziesiątki dla Ciebie. Z tych firm wybierz te, które Ci się bardziej z wyglądu podobają. Wszystkie są godne polecenia.

Zmieniony przez - Champ1on w dniu 2011-12-28 00:18:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Ramon1996 tak poza tematem, bierz się za michę bo strasznie mało ważysz proporcjonalnie do twojego wzrostu i wieku.
Co do rękawic to wszystkie z powyżej wymienionych dają radę. Wybierz te które najbardziej Ci się podobają, oczywiście póki co 10oz.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 63
Co myśliscie o tych rekawicach ? je się ubiera tak samo pod rękawice jak owije?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Słuchajcie zamierzam kupić rękawice i mam dylemat na jakie się zdecydować: RPU-4; RPU-5 czy może jakies everlasty? Moja waga 82 ale chce zbic do 78 wzrost ok. 175 do tej pory trenowałem w 12 oz. jakieś nonamy ale teraz chciałbym dobre rękawice 10 oz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45894
naprawdę dobre rękawice dużo nie kosztują.za ok.130 zł masz solidne rękawice z rundyzero wykonane ze skóry.starczą Ci na długo.Trener takie zamawiał na sekcji i sam takich używa.także polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Z tych dwóch brałbym RPU-4, lepiej wyglądają. Przy twojej wadze chcesz zakładać 10oz?
Wybierz coś fajnego i daj do oceny. Masz ponad 100 stron do wyboru w tym temacie

Zmieniony przez - bokser7393 w dniu 2012-01-04 12:25:33

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bokser a jaką wagę rękawic proponujesz dl amnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Nie inne tylko 12oz.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 396 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7092
gregor95 kup lepiej zwykle owijki. Mam takie 'pieciowki' tyle ze Everlasty, pod rekawice to one nie bardzo, bynajmniej dla mnie i wole korzystac ze zwyklych owijek.

Takich uzywam bardziej na silownie, ewentualnie do lekkiego uderzania w worek zeby nie rozwalic sobie kostek.

Nie próbuj zrozumieć
wszystkiego,
bo wszystko stanie się
niezrozmiałe...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KB po raz pierwszy...?

Następny temat

Czy używacie kasków w sparingach

WHEY premium