SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt treningowy: RĘKAWICE BOKSERSKIE - pytania tylko tutaj !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 471024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
Dla wszystkich miłośników Górala:
można wygrać rękawice bokserskie EVERLAST z podpisem Tomasza Adamka i czapki na serwisie gram.pl
Konkurs związany z grą Fight Night Round 4 w której Adamek wystąpi.

Link:
http://gram.pl/konkursy/fnr4 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 502
e to nie fajnie bo wlasnie zech se kupil adidasy... moze nie bedzie tak zle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
rękawice firmy adidas nie są takie złe nie wiem jak cena ale wykonanie jest dobre.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 420
zlodar --> a zebys wiedzial ze te rękawice mają wady mam dwie pary niebieskie i czerwone i jezeli ktos dobrze boksuje i ma silne uderzenie i chce te rękawice używac do worka to posłuża moze 3-5 miesięcy pękają przy nadgarstach dlatego przy okazji kupilem czerwone.. ale Evolution to dobra firma mam tarcze i lapy tej firmy ale jakos zyją.. ale w dobry sprzęt kosztuje

Roy Jones Jr. !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 420
najlepsze są everlasty ktora to firma w większosci skupia sie na boksie .. a adidas nie jest zły ale pff... oni produkują wszystko więc sami teraz pomyslcie co mam na mysli

Roy Jones Jr. !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
i chce te rękawice używac do worka to posłuża moze 3-5 miesięcy pękają przy nadgarstach

a kto bije w worek w normalnych rękawicach bokserskich? od tego są przyrządówki!

btw: Radek, edytuj proszę posty a nie pisz kilku pod rząd.

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2009-07-10 22:48:40

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
panowie ,maci jakiś patent,żeby rękawice tak nie wliły??
pewnie padło nie raz to pytanie w tym dziale,ale właśnie kupiłem se nowe,a stare tak śmierdziały że szczypało w oczy .wietrze je regularnie....
możecie polecić jakiś dezodorant do środka czy ,może jest jakiś patent???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
hmm... o ile pamiętam, to ktoś polecał kiedyś jakieś spraye antygrzybiczne takie jak do butów... można je też wsadzić na noc do zamrażarki
osobiście nie testowałam, moim rękawicom wystarcza regularne codzienne wietrzenie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
no ja mam niestety kilka razy week treningi tylko na tarczach z trenerem i nie zciągam rękawic około 80 min,więc naprawde ciężko jest mimo że mam mase owijek i je piore itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
jak większość z tu obecnych
po treningu nie kiś ich w torbie, tylko od razu wietrz powinno być ok

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KB po raz pierwszy...?

Następny temat

Czy używacie kasków w sparingach

WHEY premium