SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt treningowy: BANDAŻE BOKSERSKIE - pytania tylko tutaj

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
Witam.

Mam nadzieję, że temat nazwany poprawnie.

Poszukuję dobrych bandaży bokserskich o długości 5 metrów (!) lub 4,5m. Szukam czegoś dobrej jakości i fajnie by było jak by nie farbowały

Obecnie mam Evolution i czas to wywalić w cholerę. Interesują mnie bawełniane, ew. lekko elastyczne.

Czy znacie jakieś pięciometrówki? Co polecacie z 4,5m?

Zmieniony przez - Ejdem w dniu 2013-08-25 11:46:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 290
mam 4,5 metrowe everlasty bawełniane od 2 lat te same rolki i są tak samo zaj**iste jak były :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
Everlasty czy Lonsdale... mam na uwadze. Chyba się skończy na 4,5m bo 5m nie mogę znaleźć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2053
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
O, ciekawe. Według innych serwisów aukcyjnych są 5m więc jest szansa, że to oryginał. Bo kiedyś widziałem Hayabusy 5m a nawet na ich stronie nie było 5m bandaży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Ja mam zwykłe tanie Mastersy i Professional Fighter'y i jest z nimi wszystko ok. Nie farbują, ani nic.

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26792
Udalo sie komus trafic na elastyczne bandaze 4.5-5m ? Bylbym wdzieczny za kazde info, google nei znajduje, allegro nie ma..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
Kupiłem te Twinsy i jestem średnio zadowolony. Jednak chyba wolę elastyczne :P Evolution mają splot, który pozwala na minimalne rozciągnięcie a co za tym idzie, dobrze się układają. Twinsy są sztywne i przez to łapią luz. Muszę znaleźć na nie sposób by je dobrze wiązać.
Evolution 100% bawełny a mimo to są lekko elastyczne...... Czy bandaże elastyczne są w 100% z bawełny czy też inna mieszanka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
no nie! rozumiem temat o rekawicach, ochraniaczach ale nie BANDAZACH!!! Co to za roznica czy to Mastersy, Twinsy czy no name jak to wszystko to samo! Uzywalem mastersow ale teraz uzywam zwyklych rekawiczek ogrodowych o wiele lepsze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tonfa

Następny temat

Pomoc przy wyborze stylu walki

WHEY premium