Szacuny
24
Napisanych postów
11766
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
64285
SILCE jak leca reklamy to lece skakanke lub rowerek az do rozpoczecia nastepnej piosenki
generalnie w esce jest malo reklam , jedynie wiadomosci o pelnej godzinie jakies 10minut
No powiem ci ja od poczatku stycznia ze skakanka sie "obchodze" i rekord z nogami na zmiane , tzn lewa prawa lewa prawa to 196 z wtorku :D a dzis nowy rekord w podwojnym obrocie mianowicie 7
Czekam az kumpel mi kabel od telefonu przyniesie i daje wypiske
To co najczęściej leci na noc ,bialko +zynk i magnez, szalwia
I jakies takie witaminowe cuś w puszce (to ostatnie wyjątkowo bo akurat w biedronce się natknąłem na to)
TRENING
PLlecy podciąganie na drążku z szerokim rozstawem rąk 9,9,9,9
Przyciąganie linki wyciągu w siadzie płaskim 20x40kg 18x50kg 14x60kg
Brzuch Allahy x 25 + unoszenie nóg w zwisie x 15
6takich superserii
Łydki , 6seri
Czas treningu siłowego: 80minut
Dzis tylko skakanka 20minut
Wrażenia Mc do przodu, był zapas , bez paskow only magnezja , jednak przez ręke jeszcze prąd przechodził po niedzielnym incydencie i musialem nieraz puścić i złapać od nowa
Reszta ok. , jak na filmach , ledwo wszedłem na silownie i już nogi i ryj swędziały po B-A
Podciąganie wreszcie ruszylo, Micha dzisiaj okej , fajna salatka po treningu wyszla
Pas maleje , sila rosnie , waga w miejscu , czego chcieć wiecej :D
Zmieniony przez - remik664 w dniu 2010-01-20 19:12:17