SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

WIELKI TEST / RYWALIZACJA 10 osób - ''Pasibrzuchy'' - podsumownie str.126!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 228279

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8074
FighterX owsiane zmielone w blenderze i zmieszane z WPC taki szejk, wchodzi mi to super i szybko sie robi.Szpinak osobno zjadlem
...
Napisał(a)
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 23329 Napisanych postów 25313 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1020771
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8074
No co ty ale mysle ze jak bym wszystko zmiksowal dalo by rade
...
Napisał(a)
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 23329 Napisanych postów 25313 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1020771
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
SILCE jak leca reklamy to lece skakanke lub rowerek az do rozpoczecia nastepnej piosenki

generalnie w esce jest malo reklam , jedynie wiadomosci o pelnej godzinie jakies 10minut

No powiem ci ja od poczatku stycznia ze skakanka sie "obchodze" i rekord z nogami na zmiane , tzn lewa prawa lewa prawa to 196 z wtorku :D a dzis nowy rekord w podwojnym obrocie mianowicie 7


Czekam az kumpel mi kabel od telefonu przyniesie i daje wypiske

yoo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26676




SRODA - DZIEŃ Nr3 - DNT

Dieta & suplementacja

Rano na czczo
2 kaps dyma burn
4 kaps BCAA Olimp


Po aero
WPC Vita Fit

Sniadanie:
Makaron razowy
pierś


II posiłek:



makaron razowy
piers
warzywa
olej lniany


III posiłek
piers
warzywa
olej lniany


IV posiłek



jajka
warzywa


V posiłek
piers
warzywa
oliwa


VI posiłek
pójdzie jeszcze białko

Trening
na czczo 35 minut wchodzenie i schodzenie na łózko

Wrażenia
polecam to wchodzenie naprawde fajna odskocznia od rowerka. Pot sie leje strumieniami
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27151
A łóżko błaga o litość
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 189 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10993




Środa - Dzien 3 - DT 2

Dieta & suplementacja


Śniadanie
owsiane
jajko
kawa z mlekiem


Przed treningowy
kura
ryz bialy 80g
ogorek kiszony


Po treningowy
kura
ryz brazowy 50g
kapusta pekinska
keczup


Kolacja
serek wiejski
chleb ciemny


Przed snem
kura
oliwa
ryz brazowy 50g


TRENING

Plecy
Podciąganie na drążku szerokim nachwytem
10 / 10 / 10 / 10 / 8

Wiosłowanie w opadzie
10x60 / 10x60 / 10x70 / 10x70

Przyciąganie drążka do klatki siedząc (maszyna)
10x50 / 10x60 / 10x60 / 10x60

Po treningu tabata - przysiady z 20kg (sam gryf) pozniej przerwa 3min i 10min jeszcze na dobicie interwalow na bieżni (tętno 170-190)

Wrażenia:
Myślałem, że płuca wypluje ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26676
jakub.ch
łózko stare, służy teraz jako fotel
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285




Środa - DZIEŃ Nr 3 - DT Nr 2

Dieta & suplementacja

Śniadanie:

owsiane
Whey protein 100% VT
Omega3
5g mono
1kpotas
1k szałwia


II posiłek:



5bialek jaj
warzywa


Przed treningowy:
cycek
ryz
warzywa


Suplementacja przed treningiem:



Creashot
Beta-alanina
4k thermo cutsa


Suplementacja po treningu:
Vita fit + leucyna

Posilek po treningowy:



cycek
Warzywa
Zielona herbata


Na noc:



To co najczęściej leci na noc ,bialko +zynk i magnez, szalwia
I jakies takie witaminowe cuś w puszce (to ostatnie wyjątkowo bo akurat w biedronce się natknąłem na to)


TRENING

PLlecy
podciąganie na drążku z szerokim rozstawem rąk
9,9,9,9





Martwy ciąg
30x30kg 20x50kg 20x70kg 10x90kg 10x110kg 9x130kg 8x140kg

10x130kg




Wiosłowanie pół-sztangą jednorącz
15x50kg 12x60kg 10x65kg 10x75kg


Przyciąganie linki wyciągu w siadzie płaskim
20x40kg 18x50kg 14x60kg




Brzuch
Allahy x 25 + unoszenie nóg w zwisie x 15
6takich superserii

Łydki , 6seri

Czas treningu siłowego: 80minut
Dzis tylko skakanka 20minut


Wrażenia
Mc do przodu, był zapas , bez paskow only magnezja , jednak przez ręke jeszcze prąd przechodził po niedzielnym incydencie i musialem nieraz puścić i złapać od nowa
Reszta ok. , jak na filmach , ledwo wszedłem na silownie i już nogi i ryj swędziały po B-A
Podciąganie wreszcie ruszylo, Micha dzisiaj okej , fajna salatka po treningu wyszla
Pas maleje , sila rosnie , waga w miejscu , czego chcieć wiecej :D


Zmieniony przez - remik664 w dniu 2010-01-20 19:12:17
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shock Storm ;/ problem

Następny temat

Poczatek treningow przygotowawczych,Co brac?

electro
Polecane artykuły