SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WIELKI TEST / RYWALIZACJA 10 osób - ''Pasibrzuchy'' - podsumownie str.126!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202923

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
remik664 jakos tak wyszlo

nie lubie pisac 1 ciagiem
mi tak jest latwiej
nie zlewaja sie mysli

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
jakub.ch - mogę wiedzieć, jaką dzienną podaż kalorii sobie założyłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
pitbull61: Ok. 2800kcal, w praktyce waha się to przypuszczam między 2500 a 3000kcal. Czemu pytasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Ok. Pytam dlatego, iż widzę, że zdarza Ci się często zestaw tortilla + nuggetsy, a nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że taki zestaw to ponad 900kcal, co stanowi 1/3 Twojego dziennego zapotrzebowania !!!

Piszę tylko ku przestrodze, bo na "pierwszy rzut oka" posiłek wydaje się w miarę ok (kurczak, warzywa, pita)..

Przy redukcji ujemna podaż kaloryczna to podstawa !

pozdro i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
A no to ja już też to sobie liczyłem i wiem, że wciągam w ten sposób ok. 1000kcal. Ale potem np. zmniejszam ilość tłuszczu i węglowodanów w kolejnych posiłkach. No, dzisiaj mi wybitnie nie wyszło

Wydaje mi się, że przy mojej obecnej aktywności i czystym jedzeniu taki jeden dzień w ogóle nie czyni szkód. Co więcej, myślę, że stałe podbicie kalorii być może przyniosłoby niespodziewanie lepszy efekt, ale... na razie nie będę tego sprawdzał, zostaje jak jest

Jeszcze przyjdzie czas na suchą masę i potem gęstość. Liczę, że na wakacje będę ważyć równą stówkę przy obecnym poziomie bf lub najlepiej niższym (marzenia ściętej głowy kurna ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Liczę, że na wakacje będę ważyć równą stówkę przy obecnym poziomie bf lub najlepiej niższym

ja chce wazyc tyle co teraz
~90
ale przy bf 3x mniejszym


wykonalne

teraz rucic ile sie da
potem masowac ile sie da
przy weglach max 3-3,5g

pewnie wejdzie jakis LC
albo CC
jak narazie dobrze mi wchodzi
dopiero drugi tydzien

zobaczymy co bedzie dalej

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
A ja po prostu się zredukować w końcu. Podjąłem męską decyzję. Zero czitów i czyściutka dieta do samego końca redukcji.:D A i znalazłem dressing czosnkowy w tesco. Na 100g tylko 5g węgli. Dużo tłuszczy, ale z całkiem dobrym źródeł. Jak ktoś jest na tłuszczówce to jak znalazł.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2010-01-29 08:59:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 189 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10993
Taki bonus teraz ode mnie, zdjecie po treningu i 30min interwalow





za duzo coli light
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
a reszta panów jakieś fotki

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shock Storm ;/ problem

Następny temat

Poczatek treningow przygotowawczych,Co brac?

WHEY premium