SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nieistotna, Camel, Martucca / Mlode mamy dbaja o sylwetke str. 59

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 49 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7278
Martuccasuper, ze jestes pewnie nie zakladasz bloga, bo nie masz co zrzucac, Tobie to dobrze no a ja, zobaczymy, jestem wytrwala i nic mi nie straszne!

Molodiracja, juz lekki trucht i mam tetno 160 ale na razie nic nie zmieniam, jade 10 min co 2 min marsz

dzisiejszy dzien wariacki (znowu bylam sama z trojka podziebionych i niegrzecznych dzieci), dietka trzymana, choc nnie bylo miejsca na popisy\;

8 owsianka

12 2 jajka na miekko, 2 pomidorki

14 jablko twarog pomidor, ogorek kiszony

17 piers z indyka, kasza gryczna, brokulek

19 przebiezka

20 twarog, pomix, lniany, 2lyzki gryczanej

22 twarozek z rzodkiewka, dynka

Mysle, ze jutro nie bede jesc twarogu

Zrobilam trening na pileczce by Obli, i... musialam uzyc hantelek 1,5 kg z ciezszymi bym sie wywalila

Jak widac mam super aeroby i super trening silowy jestem zalamana

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 49 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7278
dzien szaro-bury, nie bylo dzis biegania przez deszcz, za to spalanie kcal przy domowych pracach od rana, dopiero teraz sobie usiadlam.

dietka lepiej niz wczoraj, bardziej urozmaicona, 5 posilkow w kazdym bialeczko, ww zlozone i tluszczyk.

strasznie mnie bola od tych przebiezek stawy skokowe, przed wyjsciem oprocz rozciagajacych masuje sobie porzadnie stawy.

no, dzis na tyle, krotko, zgrabnie i powabnie. Powiem jedno, dietka zbilansowana jest cudna, w sam raz dla mnie, nie to co ta wstretna ketogeniczna

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nieistotna, u mnie szlo dobrze z bieganiem do czasu, kiedy zaczely mnie bolec kolana, potem stawy skokowe. Poszlam do mojej lekarki, a ona mi powiedziala, ze sciegna i stawy sa zmeczone po ciazy i beda wracaly do siebie przez ok. 8 miesiecy Takze u mnie bieganko odpadlo
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 10215 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21590
strasznie mnie bola od tych przebiezek stawy skokowe, przed wyjsciem oprocz rozciagajacych masuje sobie porzadnie stawy
Tylko ostrożnie ze stawami
Nieciekawa kontuzja...
Hmmm......tak przy w weeku mówisz, że masaż pomaga?

Śledzę i trzymam kciuki
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
8 miesiecy... ho ho, wlasnie tak sie zastanawialam, ile trwa by stawy znow "zesztywnialy" No ale wykorzystujcie to dziewczyny cos waskiego nosic w biodrach i pasie to beda węższe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17214
Będę śledzić jak najbardziej i trzymać kciuki, gdyż startowałam z podobnego pułapu wagowego
Tylko, że ciąże to ja jeszcze mam przed sobą- a patrząc na Twoje zdjęcia w ciąży... :3 chyba instynkt się odzywa

Pozdrawiam

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 49 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7278
No ale wykorzystujcie to dziewczyny cos waskiego nosic w biodrach i pasie to beda węższe tzn mamy sie obwiazywac pasami ?

Kaniola polecam, polecam, tez poprobuj tego miodu

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17214
LOL, jeszcze poczekam troszkę
Nie ma co ukrywać... jak niektóre mamusie opowiadają o swoich przeżyciach, to... odechciewa się.

Z drugiej strony moja mama nie miała tak źle i mam nadzieję, że geny mam po niej (chociaż patrząc na podobieństwo... bardziej po tacie)
Poza tym mam szerokie biodra więc do macierzyństwa jak najbardziej jestem stworzona

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Biodra to nic, wazna jest mozliwosc rozstepowania kosci i szerokosc miednicy, dlatego pomiary nie oddaja niczego. Moja sasiadka nie mogla urodzic, mimo, ze biodra ma normalne.

Nieistotna, o tym myslalam W sumie czemu nie probowac, ja nosilam obciskajace gacie, tylko zaluje, ze nie wiazalam sie w pasie, zebra by mi wrocily na swoje miejsce.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drążek brak efektów

Następny temat

Plan treningowy - czy dobry ?

electro
Polecane artykuły