SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieistotna, Camel, Martucca / Mlode mamy dbaja o sylwetke str. 59

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witamy wśród żywych. Najważniejsze, że zdrowie wraca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
tak, zdrowie najwazniejsze, juz nie moje nawet ale maluchow.

co do wagi to mowilam kiedys, ze mam cykliczne wahania nawet do 3 kg, wiec jakos specjalnie sie tym nie sugeruje. Nawet zdjec mi sie nie chce teraz robic, bo wizualnie nic sie nie zmienilo. Poczekam jeszcze tydzien az zejdzie napompowanie przed wiadomymi dniami a ja na powrot wtrybie sie w dietke i rusze z cwiczeniami.
Za to musze pochwalic mojego ojca, ktory odchudzanie zaczal po Swietach i w tej chwili juz ma -8, jestem w szoku, i robi to b prostymi metodami - zdroworozsadkowo zmniejszyl porcje (przestal sie objadac), zero slodyczy i tluszczow nasyconych, zero chleba bialego, tylko kromka razowca na zakwasie rano. Nie ma czasu cwiczyc, ale prace ma absorbujaca - jest naukowcem i poswieca temu 16godz dziennie, jest wymeczony jak wraca do domu. Moze to dobry trop? Aczkolwiek chyba za szybko spada z wagi.
Co do penicyliny to uwazam ja za supersrodek. Martucca chyba dziala u nas tylko problem lezy gdzie indziej - duzo ludzi doznaje wstrzasu po jej podaniu, musi byc specjalnie wyszkolona pigula i miec pod reka zestaw reanimacyjny. Generalnie byla z tym niezla akcja, ze babki w przychodniach baly jej sie podawac, zadaly obecnosci anestezjologa i prawnie ustanowiono, ze stosuje sie ja generalnie w leczeniu szpitalnym. A szkoda, bo dziala rewelacyjnie. Na moich oczach widzialam babke, ktora doznala wlasnie takiego wstrzasu - pielegniarki nie wiedzialy jak ja ratowac, zapadaly jej sie zyly, wiec kluly ja przez rajstopy, nie wiedzialy gdzie juz walic, makabra.
milych snow. naprawde milo Was 'zobaczyc'
Koluszekjak zdrowko?
Pepitkajak jestes twardzielem i popijesz lnianym mieso i pojedziesz tak przez 8 tygodni to czemu nie ketoza?na pewno moge powiedziec, ze chudnie sie b szybko, ale ja bym tego eksperymentu nie powtorzyla, zbyt wiele wyrzeczen i zbyt ciezka glowa i oslabienie.

Zmieniony przez - Nieistotna w dniu 2009-02-10 00:56:56

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Nieistotna, a żyję Już lepiej, ale nie do końca tak, jak być powinno Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
to tak jak ja, mam totalnie wszystko rozregulowane - gl dzieci juz dochodza na swoje trybiki.
Ja tez sie staram wtrybic, konsultowalam z Bodkiem i z dieta zostawiam jak jest, poniewaz efekty sa ok. W razie zastojow jako ruszenie mam zwiekszac po prostu dni z wysokimi ww, i tego bede sie trzymac
dobrej nocy

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A kysz! Do lozka, spac! Co to za nocne surfowanie? Prosze wypoczac i wracac tutaj do swojego dziennika, bo my czekamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
Martulmam zadanie na najblizsze dni - przestawic mala, bo chodzi spac o 2 w nocy i spi do 12 co mi totalnie niszczy plan dnia.
Dzis bylam biegac, co prawda 10min ale bylam . Dietka ok, ale mam postanowienie nie wazyc sie przez najblizszy tydzien. Musze rozkrecic sie z treningami i biegami na maxa.

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
nieistotna - rok temu miałam masę pociążowych kg , na wiosnę już wyglądałam ok a latem kupowałam ciuszki w rozmiarze s i xs :) pół roku trzymam wagę- za niedługo i Ty pewnie tak napiszesz:) powodzenia , pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
nie chciałam się chwalić, a zmotywować ;) napisać , że się da
za niedługo dołącze do Was - tymrazem ciężka walka się zapowiada - trzeba popracować na poszczególnym partiami ...zlikwidować sadełko gdzie się da i ukształtować sylwetkę - mamuśki też mogą być sexy

Zmieniony przez - veronicaa w dniu 2009-02-13 21:40:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nieistotna jak tam przestawianie zegarka coreczki? U mnie tez maly problem- mlody wstaje o 5.30 Nie ma szans go uspic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to sie zmienia caly czas . Pociesz sie ze po zmianie czasu na letni bedzie jak znalazl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drążek brak efektów

Następny temat

Plan treningowy - czy dobry ?

WHEY premium