SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieistotna, Camel, Martucca / Mlode mamy dbaja o sylwetke str. 59

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja mam dzis kwiecień - plecień , chociaz to jeszcze tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
U mnie to samo, o 7 rano piękne słońce, a jak się zebrałam do wyjścia - śnieżyca i wichura i teraz mam biało za oknem...

Obli, cóż za nóżki i ta zalotna kiecka...To jest to, a nie tylko szorty i szorty...

Miałam o pierwszym treningu wspomieć - odbył się Trochę lajtowo mi wyszło, bo pierwszy raz to wiadomo, nie wiedziałam czego się spodziewać po sobie. Ale zakwasy i tak mam po MC. Jutro będę walczyć z tym zarzutem, mam nadzieję, że okna nie wybiję, bo mam malutki pokoik do ćwiczeń. A tak z ciekawości - ile może ważyć mniej więcej gryf 2m? Bo wagi nie posiadam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no wlasnie zaczelam mie watpliwosci, czy to zdjecie pasuje na forum
ok 12kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
Oblija Cie udusze ledwo dycham na tej diecie cialo z waty, glowa w imadle, w tej chwili to ja lewituje bez sil. oby jutro bylo lepeiej. Glodna nie jestem tylko to fatal samopoczucie i wypilam 5l wody. Na dobicie wystapil gwozdz programu -mniszek, myslalam, ze padne. A jeszcze maz mnie spienil - dekade juz jestesmy razem i nie wie, ze jak mam okres to trzeba przeczekac moje swirki i nie podejmowac moich zaczepek, a jak w dodatku jestem na hardcorowej diecie to juz w ogole powinien robic uniki i mnie nie denerwowac, ehh,faceci, f***. ide spac.

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
sam tego chciales "Grzegorzu Dyndało" jak to Olg Lipinska napisala... To juz tak po pierwszym dniu? A dzisiaj, troche lepiej?
No jeszcze do soboty, a pozniej ladowanie, ty uwazaj na tej imprezie bo jak naladujesz to ci woda wroci i spodnie sie rozerwa 1g glikogenu trzyma 3g wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
dzis zdecydowanie lepiej, nie wiem, albo to tak od razu na mnie podzialalo, albo lapie mnie przeziebienie. I jeszcze jedno moze byc - pomyslalam sobie, ze to dobry moment na rozpoczenie Vanquisha i wzielam 2kaps, moze to to?
bede pamietac o tym ladowaniu, zeby komus guzikiem w oko nie strzelic,
ale dietka ciezka, nie ebde ukrywac, no nic nie smece, sama tego chce, w sobote dam zdjecia to zobaczymy.

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
no wlasnie zaczelam mie watpliwosci, czy to zdjecie pasuje na forum - Obli, nie kokietuj W końcu jesteś kobietą, to nie musisz w dresie paradować, nawet na forum sportowym

Ja sobie dziś porobiłam fotki, co by mieć porównanie za jakiś czas. W ogóle na zdjęciach człowiek jakoś obiektywniej na siebie patrzy niż w lustrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
tak, ja wlasnie na fotkach widze cale okrucienstwo sytuacji, nawet w lustrze obraz jest spaczony.

jest lepiej, choc nadal samopoczucie pogorszone, czuje jak sie wciagam

Zmieniony przez - Nieistotna w dniu 2009-03-25 19:45:21

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ciekawe w jakim tempie sie wciagasz? dobrze, ze to tylko do konca tygodnia, pozniej podwyzszaj od razu kalorie do zera i wegle, bo metabolizm sie upomni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
tempo jest takie, ze juz wchodze w spodnie a tu dopiero drugi dzien. Ale jest ciezko np bol glowy i nie daje rady cwiczyc i biegac, dzieci i maz mnie denerwuja i wszystkie obowiazki wydaja sie nie do udzwigniecia. motywuje mnie tylko widoczny efekt i nawet nie niszczy go swiadomosc, ze przeca spuchne po weekendzie. poswiecam sie tylko dla efektu, no i ciekawy eksperyment kobiecy

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drążek brak efektów

Następny temat

Plan treningowy - czy dobry ?

WHEY premium