SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieistotna, Camel, Martucca / Mlode mamy dbaja o sylwetke str. 59

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109953
Witam!
Być może chodzi Ci o prolaktynę...
https://www.sfd.pl/Prolaktyna_->_Hiperprolaktynemia_informacje/leczenie-t444549.html 
Pozdrawiam!

"...Tu jest Polska, tu sie kombinuje!..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Tak

!!

Dzięki Goserku:*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
Patka ciekawe,akbys znalazla cos jeszcze to dawaj.

no, ja nie powiem, ze sie rewelacyjnie czuje, wciagnelam dzis tyle bialka, ze mi niedobrze, odbija mi sie bialkiem...a czeka mnie jeszcze twarog wlasnie. Czekam na odzywke to nie bedzie tak zle no i na szczescie mam swiadomosc, ze to tylko dieta a nie staly sposob jedzenia.

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
NO to gorzej jak ktoś ma bóle w stawach a nie je sera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109953
Ależ nie ma za co ...
Cieszę się , że mogłem pomóc...
Pozdrawiam gorąco :*

"...Tu jest Polska, tu sie kombinuje!..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
A no. Prolaktyna. A mnie kolana bolą. Ajć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
prolaktyne tez movcno podbija gluten, duzo ludzi tego nie wiaze. ma tez zwiazek z mastopatia. mozna by poszperac w medycznych bazach danych no MEDLINE np

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 558 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7479
a ja polecam batoniki Honey Stinger :) są super szczególnie kokosowe i bananowo-jagodowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
melduje sie
2 najtrudniejsze moim zdaniem w cyklu dni za mna. Wczoraj wchlonelam cale bialko, dzis tylko 130, ostatnia porcje zostawiam sobie na pozniej i to bedzie na tyle, nie wydole 200, po prostu rosnie mi w ustach a jeszcze nie mam odzywki, ale zrobilam ile moglam. moze sie wprawie
Nie czuje sie za dobrze, ale to pewnie szok przy niskich ww, no i to, ze to tak zaraz po swietach jem dosc regularnie prawie co 3 godz porcja po 30g bialka - dzis wszystko z brukselka, ktora uwielbiam i kapusta kiszona.
w biegach nic sie nie zmienilo-jest slabiutko kondycyjnie, ale sie nie przejmuje, najwazniejsze, ze sprawia mi to przyjemnosc.

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O, żebyś mnie widziała w czerwcu... Po przebiegniętym 1km wypadały mi płuca
Fajnie, że masz takie podejście.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drążek brak efektów

Następny temat

Plan treningowy - czy dobry ?

WHEY premium