SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieistotna, Camel, Martucca / Mlode mamy dbaja o sylwetke str. 59

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po treningu mozesz pozwolic sobie na jakies weglowodany skrobiowe, makaron

Wow, ale rozpusta Jutro w takim razie bedzie makaron razowy z sosem pomidorowym i wolowina w wersji redukcyjnej

staraj sie jesc tak jak czujesz, ze ci sluzy, a nie tak jak musisz.

Aaaaa, no super po prostu. Dam wegle z jarzyn we wszystkich posilkach po trochu i jakos upchne te 110, 150 i 180g w ciagu dnia

Dzieki obli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No i dokladnie, wiekszosc posilkow glownie warzywa jako weglowodany, a potreningowo moga byc proste. W ten sposob sila rzeczy bedziesz miala wiecej wegli w potreningowym. brakujacy tlusz w postaci zdrowych olejow i orzechow mozesz dodawac do wszytskich procz potreningowego.


Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-10-14 16:23:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
makaron razowy z sosem pomidorowym i wolowina

Kulinarnie to sobie naprawdę dogadzasz . No i gust też masz, nie powiem .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-10-14 16:30:35

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
Martucca:
"A co ty mi tu takie miny strzelasz: ? "

eem.. a co jest złego w tej mince? to takie tajemnicze() spojrzenie lekko ukradkiem, z zaciekawieniem i pytaniem w oczach zarazem


"DLaczego w dni low? Ano dlatego, ze po 2 tygodniach na 50g WW przeskoczylam z dnia na dzien na 110g "

No i masz przyczynę


"W poprzednich treningach obowaizywala progresja ciezaru- dodawalam z treningu na trening m.in. 2.5kg i robilam ile dalam rade zaczynajac od obciazen wiekszych. Zakres 10-15 powt. mial byc orientacyjny, mam nie schodzic ponizej 8 powt, w treningu nog i ponizej 5 powt. w treningu gory ciala.
Stad tez mam watpliwosci, skoro po zrobieniu 15 powt. w pierwszej serii mam jeszcze sile wykonac cwiczenie z tym samym obciazeniem wkolejnych dwoch, to chyba oznacza to, ze ciezar w serii pierwszej byl za maly?"

Kurde, nie kumam zupełnie Pomroczność jasna albo inne licho mnie dopada. Musisz wiedziec, czy robisz ćwiczenia stałym cięzarem, czy z progresją, czy z regresją. Jesli decydujesz się na jakis przedział, to też musisz wiedzieć na jaki - piszesz, że masz orientacyjny przedział 15-10, ale masz nie schodzić poniżej 8 i 5... wiec... nie rozumiem To w końcu ma być 15-10 (btw, dość duża rozbieżność) czy 8 dla nóg i 5 dla góry?

I jesli już, powiedzmy, robisz tak jak napisałas - w serii 1 12 powtorzen, w serii 2 10 powt., a w 3 serii 8 - to przecież miescisz się w założonym przedziale i jest okej. Kwestią ustaleń jest tutaj wybór progresji/regresji/stałego ciężaru.


Codo uchwytu - mozesz, tak jak napisała obli, uzywac pasków. Ile powt? Możesz zostawić tyle ile masz, a zwiekszyć intensywność. Albo mozesz zwiększyć do 25-30powt.


Tak, generalnie odradza się tłuszcz okołotreningowo. Ale to raczej tylko dlatego, że - jak mówie - można się czuć ciężko na treningu. I to tylko tyle - na amatorskim poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
No proszę, proszę, kogo my tu mamy :) Zaraz przejrzę dziennik delikatnie, jako relaks przed matmą :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i nie bedzie makaronu, planowany trening niestety (z przyczyn niezaleznych ode mnie) nie wypalil Bedzie jutro.

Dzis dzien sredni, a ja... czuje sie glodna musze jesc jak w zegarku. Duza odmiana w porownaniu z tym, co bylo poprzednio.

Koluszek to ty zyjesz? Przedpadlas gdzies, juz myslalam, ze zredukowalas sie do zera

Radziu a co? Jedzenie to jedna z kilku rzeczy, ktore sa w zyciu najprzyjemniejsze
Eee, ja bym tam sobie dogodzila jakas baranina z ziemniakami pieczonymi

eem.. a co jest złego w tej mince? to takie tajemnicze spojrzenie lekko ukradkiem, z zaciekawieniem i pytaniem w oczach zarazem

corleone co cos duzo tych minek bylo

Musisz wiedziec, czy robisz ćwiczenia stałym cięzarem, czy z progresją, czy z regresją. Jesli decydujesz się na jakis przedział, to też musisz wiedzieć na jaki - piszesz, że masz orientacyjny przedział 15-10, ale masz nie schodzić poniżej 8 i 5... wiec... nie rozumiem To w końcu ma być 15-10 (btw, dość duża rozbieżność) czy 8 dla nóg i 5 dla góry?

No to sie nie zrozumielismy. Albo ja sama nie rozumiem co robie
Chodzi o to, zeby obciazenia byly zwiekszane z treningu na trening (progresja wtedy jest). Pierwsza seria zgodnie z zasada "push up to the limit", tzn. maks. ilosc powtorzen jaka moge wykonac z danym ciezarem. Zakres 10-15 jest orientacyjny. Wtedy po pierwszej serii, jesli obciazenie bylo odp. wysokie, sila rzeczy powinnam zrobic mniejsza ilosc powtorzen lub zejsc w dol z ciezarem (bo pierwsza seria powinna mnie wymeczyc). Nogi maja w tym cyklu zdechnac, wiec mam nie schodzic ponizej 8 powt. Gora ma nie wygladac chudo przy dole, stad tez moge zejsc do 5 powtorzen
Trening opracowala obliques, na niej mozna polegac, bo jeszcze chyba nie bylo takiej laski, ktorej by nie odchudzila. Wiec mnie tez predzej czy pozniej odchudzi

Paski juz mam z Mad Maxa. Zobaczymy jak to bedzie wygladalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A ja zamowilam sobie pol barana Czekam az zadzwonia ze juz mozna odebrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Barany super sa, zwlaszcza taka tlusciutka noga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
Ej.. serio, żadko miewam aż takie problemy ze zrozumieniem przekazu


Czy jesli w przysiadzie zrobilam z takim samym obciazeniem w serii 1 12 powtorzen, w serii 2 10 powt., a w 3 serii 8, to znaczy to, ze biore za maly ciezar?

Zupełnie nie kumam, czemu zapytałas czy bierzesz ZA MAŁY ciężar?? Przeciez gdybys wzieła wiekszy, to w pierwszej serii zrobiłabys pewnie 10 powt, w drugiej 8, a w trzeciej pewnie 6... A przeciez piszesz, ze przedział 10-15, żeby nie schodzić poniżej 8..

Wyjasnij mi to szybciutko bo aż sie denerwuje że nie możemy dojść do porozumienia



Jedzenie to jedna z kilku rzeczy, ktore sa w zyciu najprzyjemniejsze

Fakt, ale akurat tego można sobie czasem odmówić

Zmieniony przez - .corleone. w dniu 2009-10-16 01:08:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
No ja żyję i miewam się dobrze. Od niedawna zaczęłam pracę nad swoim ciałkiem. Nastawiłam się teraz na trening masowo-siłowy. A z dietką bilans na +200.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drążek brak efektów

Następny temat

Plan treningowy - czy dobry ?

WHEY premium