SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieistotna, Camel, Martucca / Mlode mamy dbaja o sylwetke str. 59

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jak robisz zdjęcie z 7m to co mam napisać?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ze moge sie tylko silownia pochwalic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Nie bądź miękka, dawaj plegar .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze za tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Za tydzień to razem z dolną częścią pleców .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za tydzień to razem z dolną częścią pleców

Rzecz jasna o prostowniki ci chodzi? Reszta bedzie w dresie

Obys tylko koszmarow w nocy nie mial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Prostowniki w całej okazałości, a do tego jakieś fikuśne figi albo bokserki .

Ja w nocy śpię jak niemowlę, nie ma stresu .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
Martsuper wygladzasz! A jaka czysciutka i schludna silownia, jak w bombonierce

Oblimi juz szkoda slow na osiedlowego pediatre i te jego normy wagi jak powiedzialam, ze nie bede wpychac na sile jedzenia dziecku to mi podsunal pomysl sypania maki i cukru do potraw, no i obowiazkowo kaszka z maslem i cukrem. To jakas kpina, ale przez grzecznosc zmilczalam.

Ciezki dzien za mna, znowu chorobska nas dopadly, starszak co chwile przynosi cos z przedszkola i zaraza

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam po swiatecznej przerwie i zycze wszystkim szczesliwego nowego roku z naciskiem na realizacje celow weight lossowym

Ogolnie swieta pod wzgledem dietetycznym przebiegly lepiej niz myslalam. Diete trzymalam na ile sie dalo, podstawa byly rybki i ogolnie zywnosc nisko przetworzona niestety produktow nie wazylam, ale jakos ocenialam na oko, w stylu kurzy cyc wielkosci dloni
Grzechy byly w odwiedzinach u babc i ciotek, bo u nich nie da sie wykrecic. Wiec z lakoci to wybieralam sernik wiedenski (bialko z twarogu) I taki kawal (bo o malych kawalkach mowy nie bylo) dzibalam godzinami

Mimo to przywiozlam sobie standardowo 2kg Na szczescie w wymiarach przybylo malutko.

Treningi byly dwa, ale za to jakie... W tej malej miescinie gdzie mieszkaja moi rodzice, trafilam na bylego mistrza Polski w trojboju silowym I ten mily starszy pan bardzo sie zdziwil widzac mnie w czesci "meskiej" silowni na wolnych ciezarach. Podobno jeszcze tam kobiety nie bylo Korzystajac z okazji poprosilam o sprawdzenie techniki i wg niego jest ok. Jedyne co skorygowal to zarzut silowy. Pod jego okiem poszedl nowy max w klasycznym MC 87.5kg i wyciskaniu na plaskiej 37.5kg
Aaaa... Wg niego mam blokade psychiczna w siadach i w wyciskaniu na plaskiej, bo podobno stac mnie na duzo wiecej

A doslownie obroslam w piorka, kiedy brat mi wyznal, ze ten pan mu powiedzial, ze szkoda ze nie mieszkam w PL, bo mam wg niego ducha walki i potencjal i wystawilby mnie w zawodach amatorow w trojboju silowym Gdybym sie pozbyla blokady psychicznej, rzecz jasna.

A codziennej aktywnosci fizycznej byly pompki meskie (10 serii po 10x rozlozone na caly dzien) i spacery 2 godz. w stylu wozkiem przez sniegi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od jutra powrot do treningow i poprzenich zalozen dietetycznych.

I tutaj wieeelka prosba do obli:

Czy mozna byloby troszke skrocic treningi silowe, bo chcialabym dorzucic dodatkowo aero po treningu nog? Zapowiada mi sie bardzo zajety miesiac i moze byc ciezko z czasem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drążek brak efektów

Następny temat

Plan treningowy - czy dobry ?

WHEY premium