SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieistotna, Camel, Martucca / Mlode mamy dbaja o sylwetke str. 59

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
pierwszy sukces - spodnie wciagam bez rozpinania pasek potrzebny!

dietka ok, juz sie przyzwyczailam, dzisiaj wpadli znajomi ze slodyczami, jak wyszli kazalam mezowi albo to zjesc albo wyrzucic - oczywiscie zezarl wszystko mi sie b chcialo slodkiego jak patrzylam na te pysznosci, dlatego kazalam mu to szybko zjadac a sama wypilam ze zlosci butle mineralki i zagryzlam cytryna - przeszlo/

rano na rozkrecenie dnia, no i zeby dodatkowo o brzuszek zadbac robie cos takiego http://pl.


nie zajmuje duzo czasu i fajnie mi sie cwiczy



Zmieniony przez - Nieistotna w dniu 2009-01-02 19:02:24

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale dlaczego ten facet robi takie przykuce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
nie wiem moze to cwiczenia dla rekonwalescentow, ale w sam raz dla mnie na rano

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale zrób prawdziwy przysiad nie taki przykuc i wypad z kolanem do podłogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
Oblion wie, ze mam uszkodzona lekotke

no, a tu ku wiekszej mobilizacji wklejam swoje zdjecie po zeszlorocznej redukcji pod okiem Jacka R. poszla dyszka wtedy z 70 na 60







Zmieniony przez - Nieistotna w dniu 2009-01-03 18:41:26

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 558 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7479
Co Ci się w kolano stało??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
witaj , trzymam kciuki i będę śledzić :) Niedawno sama zbijałam pociążowe kg - dodam, że byłam o wiele większa;) obecnie wchodzę w 36 rozmiar - ale na tym nie poprzestaję -na ten rok mam plan , który chciałabym zrealizować - założe nowy dziennik wkrótce:) pozdrawiam serdecznie, latem będziesz seksy mamuśka:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystkiego naj w nowym roku wszystkim odsadlajacym sie mamuskom, doradcom i kibicom

A ja mam takie pytanie do doswiadczonych w "rekonwalescencji" pociazowej
Czy kiedykolwiek bede miala wezsze biodra i klatke, takie jak przed ciaza??? Bo rozepchalo mnie w poprzek i nie chodzi tutj bynajmniej o sadlo, ale o kosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
Martuccarowniesz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
To ja mam takie samo pytanie

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Czol em\\

wracajac do sprawy stawów i nabiału.

Przede wszystkim taki produkty jak (ser zólty , twaróg , śmietana, srki topione, pleśniowe) zawierają sporo kwasu arachidonowego, ułatwia on wytwarzanie prostaglandyn - hormonów odpowidzialnych za stany zapalne miedzy innymi w stawach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drążek brak efektów

Następny temat

Plan treningowy - czy dobry ?

WHEY premium