SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieistotna, Camel, Martucca / Mlode mamy dbaja o sylwetke str. 59

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Obiecana fotka.
Tak wyglądałem w 2007 roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
camela mam prosty sposób na zmniejszczenie dzjecia, otwierasz je tak zeby widziec cale na ekranie (moze nie zajmowiac całego ekrany ) naciskasz Print screen (zrzut ekranu) otwierasz peinta naciskasz Ctrl +V i wycinasz co tam chcesz ukryc albo zamalowujesz, potem robisz zapis jako wybierasz jpg i zapisójesz pod wybraną nazwa

jak masz pakiet offic to mazesz zmniejszyc zdjecie w programie Picture Menager tam możesz o np 50% zmniejszyc zdjecie


Morales to widac postep

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-05-19 12:48:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
no no, Morales gratuluję chęci i wytrwałości, bo zmiana ogromna

pozatym w samym prehistorycznym paincie można zmniejszyć rozdzielczość, co ja od dawna robie, bo z bardziej rozwiniętymi formami programów moj komputer nie daje sobie rady
paint -> Obraz/Rozciągnij, pochyl
no i sobie wpisujemy procenty w rozciąganiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961


Flying - jesteś genialna Na to bym nie wpadła...

Mam nadzieję, że teraz wejdzie. Tylko takie poglądowe zdjęcia sylwetki zrobiłam. Później może się pobawię w jakieś szczegóły, chociaż za bardzo nie ma jeszcze co pokazywać.

Morales - no, no, parę lat i byłbyś łysy pan z brzuszkiem Ale jak widać wszystko da się zrobić, super!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
zaj**ty tylek brzuch tez super i nogi, a biuscik calkiem spory ekstra wygladasz tez bym tak chciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Sylwetka idealna, nic tylko sie cieszyc
mleczny biuscik duzo urósł?, bo moj ze dwa rozmiary w tym czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
A mój ze 4 albo 5 na początku, teraz trochę się ustatkował. Strach pomyśleć w jakim stanie będzie potem

Sylwetkę idealną, to masz ty, Obli. Ja chętnie uda bym odchudziła, ale cóż, prawa rządzące odchudzaniem znam i na razie mi się nie chce aż tak katować, żeby zrobić jakąś rekompozycję.

Póki co zamierzam po prostu ćwiczyć, może jak trochę mięśnia przybiorę, jeszcze pokarmię do tego to coś się zmieni. A jak nie to później będę myśleć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ha ha, wiesz juz stwierdzilam ze inni widza to czego samemu sie w sobie nie widzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
camel84 super chciałabym mieć taką sylwetkę po ciąży już nie wspomnę przed,bo to już prędzej
a biust godny pozazdroszczenia

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
"wiesz juz stwierdzilam ze inni widza to czego samemu sie w sobie nie widzi"

No chyba tak jest, dlatego się w końcu zdecydowałam ujawnić i chciałabym też prosić o jakieś sugestie w jakim kierunku iść?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drążek brak efektów

Następny temat

Plan treningowy - czy dobry ?

WHEY premium