SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieistotna, Camel, Martucca / Mlode mamy dbaja o sylwetke str. 59

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Lepiej kup regulowane, bo siła szybko rośnie, a nie będziesz chyba dokupować na bieżąco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 408
no regulowane, si si, ale to co widze na ebayu i chyba mogloby mnie zainteresowac, ma ciezarki 1.25 2.5 2.5 (15kg max skoki jak widac) albo 0.5 1.25 2.5 (10kg max)
moj maz tez bedzie korzystal, ale spodziewam sie, ze moge wiecej od niego ciezaru potrzebowac

takie czy innych szukac?

i gumowane maja sens? czy zbedny dodatek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jak masz w miejscu gdzi enie przeszkadza halas to kup normalne, ja cwicze w domu i nie mam gumowanych
A moje sa regulowane do 21kg
Na rece strczy ci na poczatek malo, ale nogi jednak wiecej potrzebuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 408
obliques, super ten trening, sprobuje kolejne cwiczenia i bede dopytywac o szczegoly wykonania, dobrze?

to jakie bys sugerowala ciezarki? tzn ile wazace i ile jeden ma wazyc? jak znajde czas, to najwyzej zgarne halastre i do stacjonarnego sportowego zajrze, poki co ebay przeszukuje

o halas sie nie boje, myslalam o podlodze, ale w koncu rzucac nimi nie bede


takie?
http://cgi.ebay.de/POWER-EXTREME-Kurzhantelset-20-KG_W0QQitemZ330334393249

Zmieniony przez - kasik w dniu 2009-05-31 18:57:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
bardzo trudno mi cos radzic, kazdy ma tak inne mozliwosci w podnoszeniu ciezarow, zwlaszcza na poczatku.
Nogi sadze, ze jak nie teraz to bardzo szybko po 10kg moze byc za malo, ale rece to roznie, wyciskanie na klatke pewnie cos 5kg ciezarki, barki moze 3kg
Na pewneo te 0,5 kg i 1kg sa zbedne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 408
sztangielek wazy 2,5 kilo, jesli najmniejsze ciezarki to 1.25, to bede miala: 2,5, 5, 7.5 itd
zeby miedzy 2.5 a 5 kilo cos bylo, te mniejsze tez sie przydadza chyba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to musialabyc kupic osobno 3 i 4kg, nie wiem czy to jakies twórcze
Poza tym nie musisz zawsze po dwoch stronach nakladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 408
3 i 4 kilowych nie widze wcale, juz kupilam jakis w miare kombinowalny zestaw, wiec da sie to jakos poregulowac po kawalku, przynajmniej sie nie musze bujac do sklepu po weekendzie, czego z dziecmi nie lubie

zmykam na bieznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
http://www.sportplus.pl/produkt-_METEOR_Hantla_regulowana_17_5_kg_Meteor-Sr-11,31.html

Ja mam takie, 2 rzecz jasna I jestem zadowolona, bo praktycznie każdy ciężar można zrobić i o 1 kg dodawać. Krążki mają 0,5; 1,25; 1,5 i 2,5 kg. Do tego mam gryf + większe krążki 2x10 i 2x15 kg i z tym mogę płynnie dodawać po te 2 kg.

I powiem ci, że to wcale nie jest tak dużo. Zależy co będziesz chciała robić, ale przy złożonych ćwiczeniach typu przysiad czy MC już na starcie potrzebujesz większego ciężaru no i na początku siła szybko rośnie. Poza tym może masz jakieś ukryte talenty Nieraz można się samemu zaskoczyć. Jak ja zaczynałam robić przysiady, a było to całkiem niedawno to sądziłam, że samym gryfem bedę ćwiczyć, a w rezultacie zaczynałam od 30 kg. A skoro ty tak te swoje kurczaki nosisz na plecach to może masz ukrytego powera w nogach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 408
w nogach na bank mam powera, generalnie silna jestem ogolnie, nawet otyla, nierozcwiczona - wrzucam na jedno biodro 15 kilo, na drugie 12 kilo i zasuwam po schodach gora i dol kiedy sie spiesze

hantle kupilam bardzo podobne, tylko ergo uchwyt maja
ciezarki wzielam jakie mieli - 0.5 1.25 2.5 5 - tez mozna pokombinowac
gryf wzielam prosty, 168cm, plus 10 i 15 kilo
bedzie ok, na razie i tak ostro cwiczyc nie bede, przyjrze sie dokladnie cwiczeniom i technice, zeby potem zaczac cwiczyc konkretnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drążek brak efektów

Następny temat

Plan treningowy - czy dobry ?

WHEY premium