SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 528323

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87
Witam. Ktore buty byscie poradzili?? NIKE TIEMPO MYSTIC II http://allegro.pl/item336054848_buty_pilk_nike_tiempo_mystic_ii_fg_r_42_5_skor.html czy Puma V1.06 FG http://allegro.pl/item333620958_puma_v1_06_fg_blue_nowe_i_orginalne_101012_06_42_5.html  ktore wybrac?? A moze poradzicie cos innego do 210 zl??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1531
sokol174 - te buty co podałeś to nie są nike mystic II...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13
To sa Mystic ale I a nie II. Model z 2008 roku - II, ma napis "tiempo" przy piecie taki jak tu: http://www.allegro.pl/item336159199_nike_tiempo_mystic_ii_fg_r_44_nowosc_2008_skora.html
i w srodku maja napis "tiempo"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87
Sorki myslalem,ze to sa II tak pisze na Allegro.Tez mi sie cos zdawalo ze to nie sa II. Ktore buty mam wybrac??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1531
hmm...ja na twoim miejscu brałbym Nike ale jak chcesz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13
ja tez bym stawial na nike. Model Mystic to klasyka polaczona z komfortem podczas gry. Naprawde super wygodne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 144
a jakie byty radzicie mi wybrac dwa sezony gram w lottach wczesniej byly pumy i nie widze w nich roznic a nie wiem na co sie zdecydowac?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 144
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 144
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 144
takie korki mialem i nie wiem co nowego wziac. prosze o rady.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

electro
Polecane artykuły