SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TAURYNA - Bycza terapia.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 350210

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
Witam.Może pomożecie mi ułożyć odpowiedni system suplementacji, bo po przeczytaniu tych wszcystkich wypowiedzi mam mentlik w głowie.
Robię cykl na masę (b.szybko łapie tłuszczyk , posiadane suple(kiedy co i w jakich ilościach):
- pupm o2 (tlenek azotu)1kap=1g
- kre-alkalyn(1kap.=1250mg)
- tauryna (1kap=1000mg)
- hmb (1kap=500mg)
- białko serwatkowe (80%)
oraz zapas glukozy (której się boję
Z góry OGROMNIE dziękuję

Zmieniony przez - theoneman w dniu 2007-02-14 20:52:30
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
- pupm o2 (tlenek azotu)1kap=1g

najlepszy okres to czas przed treningiem

- kre-alkalyn(1kap.=1250mg)

2 kapsy przed treningiem
1 po

2 kapsy w dzien bez treningu

- tauryna (1kap=1000mg)

sam przyjmuje po 1 MC rano i przed treningiem

- hmb (1kap=500mg)

2MC*3 dziennie

- białko serwatkowe (80%)

do posilkow z mala iloscia bialka
przed i po treningu - post podwieszony w Alternatywnej Drodze na ten temat
po wstaniu
na noc

oraz zapas glukozy (której się boję

po czesci slusznie po czesci nie :D

najbezpieczniej przed i po treningu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
Wielkie dzięki Biniu! Pozdro.
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
nie ma za co :D
rosnij zdrowo :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3768
Mam pytanie, chodz byc moze juz padło. Jestem na redukcji i aktualnie robie trening ACT (obwodowy ze zmiana stacji ok. 30 sek). Trening ma na celu jak wiadomo zwiekszyc wytrzymalosc (15 powtorzen w kazdej serii) oraz redukcje tkanki tluszczowej. Zakupielm Carb Bx oraz na próbe Tauryne. Zachodze w głowe jak brac w zwiazku z tym te tauryne. Skoro trening ACT ma na celu zwiekszenie wytrzymalosci to wtakim razie lepiej brac 1 kaps na czczo i ze 2 kapsy (razem 3000 mg) wraz z carbo po treningu, a w dni nie treningowe ze 2 kapsy na czczo? ale z drugiej strony chciałbym miec większe pobudzenie na treningu w zwiazku z tym przydalo by sie wziasc tauryne z kofeina przed treningiem i po (ale czy wlasnie wtedy sie nie zajade ze wzgledu na ten azot? ). Ciekawi mnie czy ktos tak eksperymentowal czy raczej mnie pozostaje ten zaszczyt. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
stawiam na to ze pobudzenie na treningu bedzie mialo wieksze korzysci

swoja droga zastanowilbym sie jesli priorytetem jest redukcja a nie wytrzymalosc miesniowa czy taki trening kontynouwac :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3768
Jestem po 6 miesięcznej przerwie od siłowni i z tego co czytalem bynajmniej wydawalo mi sie ze przez pierwsze tygodnie taki trening bedzie w sam raz (idealnie polaczenie spalania z pierwszymi krokami powrotu do formy). Plamuje po ACT zrobic trening FBW wymieszany troche z HST. Priorytet dokładnie mówiąc to wsumie wzrost LBM, a przy okazji wycinka (wiem ze po przerwie dluzszej przez pewnien czas treningu jest to mozliwe).
A co ty sugerujesh Biniu? Zapewne wiecej aerobow?

PS. Wkazdym badz razie po tym ACT mam czasem ochote odrabac sobie rece i nogi... taki obolaly i styrany jestem , a potu na treningach wylewam nie malo...

Zmieniony przez - pewux w dniu 2007-02-17 15:04:19
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
jesli to trening PO przerwie i jest to wprowadzenie to ma to sens :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3768
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 332 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4267
Art jest mega!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Cykl masowy

Następny temat

ILOŚĆ g NA KAŻDĄ MIARKĘ PRODUKTU - tutaj znajdziesz odpowiedź (+ kalkulator odżywkowy

electro
Polecane artykuły