Witam.Może pomożecie mi ułożyć odpowiedni system suplementacji, bo po przeczytaniu tych wszcystkich wypowiedzi mam mentlik w głowie.
Robię cykl na masę (b.szybko łapie tłuszczyk
, posiadane suple(kiedy co i w jakich ilościach):
- pupm o2 (tlenek azotu)1kap=1g
- kre-alkalyn(1kap.=1250mg)
- tauryna (1kap=1000mg)
- hmb (1kap=500mg)
- białko serwatkowe (80%)
oraz zapas glukozy (której się boję
Z góry OGROMNIE dziękuję
Zmieniony przez - theoneman w dniu 2007-02-14 20:52:30
Robię cykl na masę (b.szybko łapie tłuszczyk
, posiadane suple(kiedy co i w jakich ilościach):
- pupm o2 (tlenek azotu)1kap=1g
- kre-alkalyn(1kap.=1250mg)
- tauryna (1kap=1000mg)
- hmb (1kap=500mg)
- białko serwatkowe (80%)
oraz zapas glukozy (której się boję
Z góry OGROMNIE dziękuję
Zmieniony przez - theoneman w dniu 2007-02-14 20:52:30
). Ciekawi mnie czy ktos tak eksperymentowal czy raczej mnie pozostaje ten zaszczyt. Pozdrawiam
Zapewne wiecej aerobow?