SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pogaduchy niekoniecznie zwiazane z tematem-POST INTEGRACYJNY %-)

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 213985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17160
The Boondock Saints - klasyka

A o bólach brzucha nic nie mówcie - od czwartku (a właściwie od nocy ze środy na czwartek) mam grypę żołądkowo-jelitową. Więc...

co Wy, kurva, wiecie o bólach brzucha?

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12549
Ja jak chodziłem na siłownię i brałem odzywki białkowe węglowodanowe itp.... to dostawałem takich bólów brzucha i sraczek że mała głowa . Na szczęście jak odstawiłem suplementy i odżywki to po pół roku czasu wszystko ustało, teraz tylko czasem nie trawie, miałem iść swego czasu z tym do lekarza, ale jak mi kazali czekać pół roku na wizytę to mi się odechciało.

A co do bólów brzucha to najgorsze są te, które łapią gdzieś w upalne popołudnie w środku miasta, którym towarzyszy chęć zrobienia rzadkiej kupy i przelewanie się jakiś toksyn w żołądku

edit: Ja to lubię film Chłopcy z Ferajny to jest dopiero hicior!

Zmieniony przez - Kazik86 w dniu 2007-01-21 19:51:33
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30062
dobry film.

ale się źle czuje ułaaaaa już nie imprezuję, mówię wam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12549
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30062
przeimprezowałem po prostu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12549
aha i już trochę lepiej jeśli chodzi o chorobę... mimo to z treningów jutro nici
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1245
Joł, ja sobia zadom takowe pytanko, a co sie bynda cockoł z womi
A teraz na serio: Ma ktoś jakiś link do słownika judockiego?:P Chodzi mi nie tylko o techniki(po dżapańsku łof cłorse), ale także typu: 3 etapy rzutu i terminy używane w judo(może mi się przydać bo trener trocha jedzie tymi terminami i można błysnąć, jakem nówka polny ursus w blasku gnoju )
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12549
...
Napisał(a)
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22462
Kurva,ja w maturalnej sobie spalilem jelita.Sraczkowalem i zygalem jednoczesnie i jednoczesnie z dodatkami krwi-nierzadko kurka wodna sama krew...Co Wy wiecie o bolach brzucha....kurva!.

Grappling

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38587
Zbychu, http://www.azspw.pl/judo/techniki.html
że też was na omawianie sraczki zebrało...

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2007-01-21 21:26:08
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rękawice

Następny temat

kto poradzi?? ;(((((((

Shoty
Polecane artykuły