SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Transfery

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 297779

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60920
Liverpool chce Zebine

Według włoskiej prasy, FC Liverpool nie rezygnuje z pozyskania obrońcy Juventusu, Jonathana Zebiny. Nie po raz pierwszy Francuz jest łączony właśnie z tym klubem. Kilka tygodni temu także pojawiły się we włoskiej prasie informacje, jakoby LFC zainteresowane jest kupnem 27-letniego obrońcy Bianconerich.

Sam Zebina przyznaje, że chce jak najszybciej "uciec" z Juve, bo czuje się tu źle. Podobno chęć sprowadzenia tego piłkarza wykazuje także AC Milan.

źródło: http://www.juvezone.net 

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27778
Patrice Evra w Manchesterze United

Lewy obrońca AS Monaco i reprezentant Francji jest bardzo blisko przejścia do Manchesteru United. Francuz musi przejść jescze testy medyczne i będzie mógł zadebiutować w spotkaniu półfinałowym Pucharu Anglii w środe z Blackburn Rovers. Przypominam, ze w lidze ManU przegrało z Rovers 2-1.

Sir Alex Ferguson: "Dobiliśmy taru i Evra musi przejść testy medyczne w poniedziaek"

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23919
Christian Vieri zmienił klub

Jak poinformowała stacja Eurosport napastnik AC Milan Christian Vieri podpisał kontrakt z francuskim klubem AS Monaco.

Długość kontraktu, a także kwota transferu nie są jeszcze znane. Oficjalne potwierdzenie tej informacji ma nastąpić w poniedziałek popołudniu.

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60920
po co do Milanu przechodzil ?
moze w Monaco zacznie grac na przyzwoitym poziomie.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23919
Konkurent dla Jerzego Dudka

Nastoletni bramkarz Milton Keynes Dons David Martin, będzie kolejnym konkurentem Jerzego Dudka w Liverpool FC.

19-letni piłkarz w środę ma zjawić się na Anfield Road, by przedyskutować warunki indywidualnego kontraktu. Martin, przed świętami Bożego Narodzenia, był na kilkudniowych testach w "The Reds", zagrał w jednym meczu drużyny rezerw, i tak spodobał się menedżerowi Rafaelowi Benitezowi, że ten zaproponował mu stały kontrakt.

Zawodnik, który jest synem byłego obrońcy West Ham United i reprezentacji Anglii Alvina Martina, w tym sezonie wystąpił w trzech meczach Dons w League One (odpowiednik polskiej trzeciej ligi).

Obecnie Liverpool FC ma trzech bramkarzy: Jose Manuela Reinę (numer jeden), Dudka i Scotta Carsona.




Po co im jeszcze jednen bramkarz skoro nie chcą pozbyć się Dudka?
A może chcą pozyskać bramkarza bo wiedzą że Dudek odejdzie ? ?

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 131096
moze Benitez uległ Dudkowi i kupuje kogos z tegoż powowdu

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23919
oby tak było może w końcu Dudek się przeniesie gdzieś i zacznie grać

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 53165
To dla Dudka dobra wiadomość

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23919
Szymkowiak wróci do Wisły?


- Chcę wrócić do polskiej ligi. Może latem, po finałach mistrzostw świata? - powiedział na łamach "Przeglądu Sportowego" Mirosław Szymkowiak.


Na taką zaskakującą deklarację reprezentanta Polski wpływ ma polityka prowadzona przez prezydenta Trabzonsporu Osmana Ulusoya. Szymkowiak był przygotowany do rozmów na temat przedłużenia kontraktu z tureckim klubem, tymczasem Ulusoy zaproponował powrócenie do tej kwestii po zakończeniu sezonu.

- Nie tak umawialiśmy się z poprzednim prezydentem klubu. Już teraz wszystko mieliśmy sobie ustalić - nie krył rozczarowania popularny "Szymek".

- Mieliśmy walczyć o mistrza, a teraz nie widzę, aby była to drużyna choćby na puchary. Mam większe ambicje - podkreślił Szymkowiak.

- Czy możliwy jest mój powrót do Polski? To musiałaby być naprawdę interesująca oferta. Nie chcę jednak rozwijać tematu - stwierdził pomocnik.

Nie jest wykluczone, że Szymkowiak wróciłby do Wisły Kraków, z której prawdopodobnie wkrótce odejdzie Radosław Sobolewski. Pozyskaniem "Sobola" jest zainteresowany angielski Southampton.

30 grudnia Szymkowiak złożył wizytę prezesowi krakowskiego klubu. - Mówił, że źle się czuje w Trabzonie, bo to miasto leżące daleko od europejskiej części Turcji. Nasza rozmowa była jednak niezobowiązująca. Przecież Mirek ma ważny kontrakt (do końca 2007 roku - przyp. red.), a my na pewno nie bylibyśmy zainteresowani odkupieniem go - mówił Ludwik Miętta-Mikołajewicz.

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 131096
no Szymkowiak ma ambicje

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Galeria zdjec z zajsc na stadionie!!!!!!!!

Następny temat

Jak wam sie podoba mecz Monaco-Chelsea?

electro
Polecane artykuły