SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transfery

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 271318

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
oglądałem kilka mecz Boavisty
w tym sezonie i Kaz bardzo dobrze się prezentuje

należy mu się gra w lepszym klubie
zobaczymy jak się sprawy potoczą

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
Juventus Turyn szuka wzmocnienia w pomocy. Jednym z najpoważniejszych kandydatów jest gwiazda niemieckiego Hamburga, Holender - Rafael van der Vaart. Według nieoficjalnych informacji Włosi prowadzą zaawansowane rozmowy w sprawie transferu. Podobno suma odstępnego za 24-latka ma wynieść około 11-12mln euro.

Olympique Lyon potwierdził, że od przyszłego sezonu w drużynie będą grali dwaj nowi zawodnicy. Są to piłkarze OSC Lille, 25- letni reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej - Kader Keita, który gra na pozycji napastnika oraz 24-letni francuski obrońca - Mathieu Bodmer.

Olympique Marsylia jest powaznie zainteresowana obronca Liverpoolu - Samimi Hyppia. Jeśli transfer stopera "The Reds" nie dojdzie do skutku, brany pod uwagę jest transfer Pascala Cygana. Były zawodnik Arsenalu ostatni sezon spędził w hiszpańskim Villarrealu, gdzie stracił dużą część sezonu z powodu poważnej kontuzji. W La Liga wystąpił do tej pory 20 razy.
Drugą alternatywą dla Hyypi jest obrońca Celty Vigo- Gabriel Tamas.

Mario Melchiot wkrótce podpisze trzyletni kontrakt z Wigan Athletic, występującym w angielskiej Premiership.

Niemiecki pierwszoligowiec Energie Cottbus pozyskał kolejnego nowego zawodnika. Tym razem wybór padł na francuskiego pomocnika - Christiana Bassila, który jest typowym środkowym pomocnikiem.

Menadżer Fulham, Lawrie Sanchez złożył ofertę za napastnika Espanyolu Barcelona, Waltera Pandianiego. Kwota jaką proponują Anglicy to 2 miliony funtów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Quagliarella blisko MU!

Miesiąc temu Manchester United oferował za mojego klienta 10 mln funtów - ujawnia agent Fabio Quagliarelli. Silvio Pagliari uważa, że transfer do mistrza Anglii jest możliwy.

W czwartkowym wydaniu "The Mirror" podał, że Manchester United jest poważnie zainteresowany 23-letnim Włochem.

"Według mnie Fabio jest wart 15-20 milionów euro (10-13 milionów funtów - przyp. redakcja). Jeśli oferta angielskiego klubu wciąż jest aktualna, to możliwa jest przeprowadzka za granicę" - potwierdza agent piłkarza.

Władze Sampdorii nie chcą jednak rezygnować z jednej z największych gwiazd.

"Chcemy zatrzymać Fabio ponad wszystko" - stwierdził administrator włoskiego zespołu, Giuseppe Marotta.

"Zmienimy zdanie tylko wtedy, gdy do klubu wpłynie wyjątkowa oferta."

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Usunięty przez -Baca- za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
...
Napisał(a)
Usunięty przez -Baca- za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
won od Quagliarelli !!! macie tam swoj angielski rynek to zdala od wloskich diamentow

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Włosi w Premiership jakieś nieporozumienie chyba

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 378
Portugalskie media: reprezentant Polski w FC Porto!

Portugalskie media informują, że Pogoń Szczecin i FC Porto doszły do porozumienia w sprawie transferu pomocnika reprezentacji Polski Przemysława Kaźmierczaka.
"Smoki" miały zapłacić za Kaźmierczaka około 1,4 miliona euro. Według doniesień z Portugalii Kaźmierczak zwiąże się z drużyną mistrza Portugalii na cztery lata.

Eldoka Panowie ! ... ELDO !
---------
Bo lepiej byśmy stojąc umierali, niż mamy klęcząc na kolanach żyć ! !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 378
co do Quagliarelli to niech nie zmienia ligi Wloskiej na Agielska, lepiej niech zasili jakis Wloski mocny klub, na mysl nasowa mi sie Juventus, ale bardzo bym chcial zeby wzmocnil Fiorentine moja ukochany
BArdzo bym chcial, by wrocila na szczyt

Zmieniony przez - EldoX w dniu 2007-06-16 02:04:27

Eldoka Panowie ! ... ELDO !
---------
Bo lepiej byśmy stojąc umierali, niż mamy klęcząc na kolanach żyć ! !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Paru Włochów już w Premiership grało z lepszym lub gorszym skutkiem. Na pewno dobre wrażenie zostawili: Zola, Vialli, Ravanelli, czy ostatnio Maccarone.

Ale nie wiem czy dla tego Quagliarelli nie jest jeszcze za wcześnie na transfer do takiego klubu jak MU. Chociaż te gole co ostatnio strzelił w reprezentacji - palce lizać.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria zdjec z zajsc na stadionie!!!!!!!!

Następny temat

Jak wam sie podoba mecz Monaco-Chelsea?

WHEY premium