SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transfery

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 271391

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
wiem ze sie nie zmieszcza

ale cos czuje ze Arsenal bedzie gral czesto 4-5-1

Zmieniony przez - -Baca- w dniu 2006-07-13 15:50:40

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
susik ty co odp*****lasz do****a wafla niekomentuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
spokoj.

bo sie zaraz bany posypia :]

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810


Nareszcie jest!... Złoty medalista Mistrzostw Świata, Fabio Grosso odwiedził dziś rano siedzibę Interu Mediolan po raz pierwszy od momentu kiedy zatwierdzony został jego transfer z Sycylijskiego Palermo. Czteroletni kontrakt Grosso wygasający 30 czerwca 2010 roku został zarejestrowany w urzędach SerieA 29 czerwca 2006 roku.

2 letni obrońca odwiedził Massimo Morattiego przed krótką wycieczką na via Durini gdzie przywitał dyrektora technicznego NerAzzurrich, Marco Branca oraz konsultanta transferowego Gabriele Orialiego. Zawodnik odwiedził także swojego przyszłego trenera Roberto Manciniego i omówił szczegóły przedsezonowych zajęć przed wyjazdem na zasłużone wakacje. Aby dać piłkarzowi tyle czasu jak to możliwe na przebywanie z żoną Jessicą, Fabio Grosso będzie przedstawiony oficjalnie po powrocie.

Dla wszystkich fanów Interu Grosso jest częścią rodziny, i Ci, którzy witali go dzisiaj rano na ulicach Mediolanu zgotowali mu entuzjastyczne przyjęcie. Jego odpowiedź? "Io sono Interista". Niczym tekst na odznace, którą Grosso przyczepił sobie na sercu.


King_Odin: Tak, to ten sam Maicon

Zmieniony przez - pio_87 w dniu 2006-07-13 18:38:33

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
paulus czy jak ci tam nie bede sie wdawał z tobą w dyskusje ale powiem ci że sie na piłce za bardzo nie znasz

Heinze wypowiedział sie w sprawie jego transferu do Realu Madryt: "Zaaklimatyzowałem się tutaj(na Old Trafford) i nigdy nie przyszło mi do głowy, by stąd odejść."

Pzdr/

Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2006-07-13 19:33:09

Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2006-07-13 19:33:53

Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2006-07-13 19:38:23

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
i dobrze,że Heinze zostaje
solidny defensor z niego

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Nom niech tylko wróci do formy sprzed kontuzji i niech nasz Alex kupi paru grajków i Mistrzostwo Anglii nasze

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
susik ja bym sie tak nie cieszył
Chelsea jest juz chyba poza zasiegiem MU

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Grubmen zobacz bużke na końcu mojej wypowiedzi, chociaż pomarzyć dobra rzecz

Ibrahimovic porozumiał się z Interem Mediolan i jeszcze tego lata dołączy do tejże drużyny.

Pzdr/

Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2006-07-13 22:11:19

Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2006-07-13 22:19:23

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
susik ja tez sie niechce sprzeczac ale tego ze sie na futbotu nieznam to dobre pozatym kazdy ma inny gust co do lubienia i nielubienia zawodnikow jesli ci sie ten vannisterloy podoba ok ale niekomentuj jak mi sie niepodoba
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria zdjec z zajsc na stadionie!!!!!!!!

Następny temat

Jak wam sie podoba mecz Monaco-Chelsea?

WHEY premium