SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transfery

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 271353

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Oficjalnie: Graham przeszedł do Sunderlandu.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
pisałem wcześniej

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22755
nie wiem czy ktoś pisał, ale OFICJALNIE: Nacho Monreal w Arsenalu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
OFICJALNIE: Jack Butland zawodnikiem Stoke City. Młody bramkarz do końca sezonu pozostanie jednak w Birmingham.

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
To jeszcze pare transferów z wczoraj

Oficjalnie: Mathieu Bodmer wypożyczony do Saint Etienne

Oficjalnie: Enoh w Fulham
Piłkarz został wypożyczony z Ajaksu Amsterdam do końca obecnego sezonu. Klub z Londynu zapewnił sobie możliwość wykupienia praw do karty zawodniczej piłkarza.

Oficjalnie: Antunes w Maladze

Oficjalnie: Luciano Zauri przechodzi do Pescary

Oficjalnie: Rodri piłkarzem Realu Saragossa

Oficjalnie: Godsway Donyoh dołączy do Manchesteru City
Donyoh został natychmiast wypożyczony do szwedzkiego Djurgardens IF do końca 2013 roku, kontynuując współpracę między "Citizens" i klubem ze Sztokholmu.

Oficjalnie: Kevin Mbabu piłkarzem Newcastle United
Tym razem to nie francuz

Raul Tamudo powraca do Rayo Vallecano

Oficjalnie: Juan Pablo Carrizo wypożyczony do Interu

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Dwaliszwili oficjalnie w Legii Warszawa

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Oficjalnie: Ismaily w Szachtarze

Sporting Braga za transfer lewego defensora otrzyma 4,5 miliona euro, natomiast sam zawodnik podpisał już 4,5-letnią umowę.

Drogba może grać dla Galatasaray, ale spór trwa

FIFA zadecydowała, że Didier Drogba może występować w barwach Galatasaray Stambuł. Sprawa jego poprzedniej umowy nie została jednak definitywnie rozstrzygnięta.

Poprzedni klub iworyjskiego napastnika, Shanghai Shenhua, złożył do światowej federacji skargę w sprawie bezprawnego naruszenia umowy, która wiązała zawodnika do 2014 roku. Zdaniem reprezentantów Drogby kontrakt został zerwany z winy drugiej strony, zalegającej z wypłatami od kilku miesięcy.
W związku z tym prowizorycznym rozstrzygnięciem atakujący, który dopiero w poniedziałek przeszedł testy medyczne (wcześniej przebywał na Pucharze Narodów Afryki), znajdzie się w kadrze tureckiego klubu m.in. na przyszłotygodniowy mecz Ligi Mistrzów z niemieckim Schalke 04.

Jeśli jednak ostatecznie FIFA stwierdzi naruszenie przepisów, a umowę Drogby uzna za wiążącą, wówczas może zostać na niego nałożona kara zawieszenia, natomiast na Galatasaray zakaz dokonywania transferów.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Oficjalnie: Kontrakt Teodorczyka będzie obowiązywać już teraz a nie od 1 lipca jak zapowiadano.
W związku z tym zawodnik w barwach Kolejorza może wystąpić już w 1 meczu rundy wiosennej.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Dzisiaj Baník Ostrava mógł wreszcie potwierdzić zakontraktowanie Milana Baroša, byłego gwiazdora reprezentacji Czech. Podpisał on umowę do końca czerwca 2014 roku. Założy koszulkę z numerem "27".

Baroš będzie mógł odejść w najbliższym oknie transferowym za darmo, o ile zaakceptuje jakąś ofertę zagraniczną. W Baníku otrzyma 20 tysięcy koron czeskich miesięcznie pensji podstawowej, do tego dochodzą premie meczowe. Całość wynagrodzenia przekazana zostanie na właśnie tworzony projekt młodzieżowy klubu. Zostanie on zaprezentowany w następnym tygodniu.

- Symbolicznym było to, że kluczowe wydarzenie w powrocie Milana do Banika, miało miejsce 13 lutego [rozwiązanie umowy z Galatasaray], czyli dokładnie rok po zmianie struktury własnościowej klubu i ogłoszeniu projektu jego ratowania. Postawa Milana jest tym bardziej cenna, że dzieje się wtedy, gdy kończymy wspólnymi wysiłkami pierwszy etap, który doprowadzi do uratowania klubu od bankructwa i pozostania w najwyższej lidze - cieszył się z przyjścia nowego zawodnika Peter Šafarčík, prezes klubu.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Zaj**iscie z Jego strony
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria zdjec z zajsc na stadionie!!!!!!!!

Następny temat

Jak wam sie podoba mecz Monaco-Chelsea?

WHEY premium