SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transfery

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 271405

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
Tévez zgodził się dołączyć do zespołu z Old Trafford, przeprowadzka ma mieć miejsce w przyszłym tygodniu pod warunkiem, że Młoty się zagodzą na ten transfer. (Daily Mail)

a miał zaprzeczać

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
"Nie otrzymałem jak dotąd żadnych oficjalnych propozycji" - mówił przebywający obecnie na Copa America, 23-latek. - "Kiedy takowe nadejdą, wtedy zobaczymy, co dalej. Jednak sam fakt, że takie drużyny jak Real Madryt, Inter i Manchester United są mną zainteresowane, sprawia, że czuję się dumny."

"Jeżeli będę musiał zostać w West Ham, też będzie w porządku. Jestem tam szczęśliwy i kibice bardzo mnie lubią. Teraz koncentruję się jednak tylko na grze dla reprezentacji."


Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
super by było jakby zasilił szeregi United

tylko te media angielskie mnie wkurzają
wypisują, że jest już jedną nogą w MU, a okazuje się, że nie dostał żadnej propozycji

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
a może jednak zasili

Carlos Tevez nie krył swego zadowolenia z faktu, że zapewne w niedalekiej przyszłości zostanie nowym zawodnikiem Manchesteru United.

23-latek, który uratował West Ham United przed spadkiem do Championship, przebywa obecnie w Wenezueli, gdzie reprezentacja Argentyny bierze udział w Copa America. Napastnik, o którego walkę toczą największe marki na świecie, jak Inter Mediolan czy Real Madryt, przyznał, że chętnie dołączyłby do ekipy sir Alexa Fergusona, która w zeszłym sezonie została Mistrzem Anglii.

"Dla mnie Manchester United będzie sensacyjnym przeznaczeniem a bycie częścią drużyny sir Alexa Fergusona byłoby spektakularne" - powiedział Tevez dla Daily Mail.

"Moim marzeniem jest bycie idolem angielskiej piłki i mogę to teraz osiągnąć. Jestem zawodnikiem, który rozwija się dzięki nowym wyzwaniom. Przybyłem do Anglii, aby gromadzić sukcesy i z West Hamem osiągnąłem pierwszy stopień."

"Teraz jestem gotowy na następny stopień" - zakończył.

Zatem wszystko wskazuje na to, że Carlos Tevez będzie czwartym wzmocnieniem Manchesteru United w tym okienku transferowym, obok Naniego, Andersona oraz Owena Hargreavesa.


Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
Ferguson celuje w potrojna korone

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
poczwórną

transfer Teveza być może w ciągu 48h zostanie sfinalizowany
bardzo miło by było

Według Sky Sports News, Carlos Tevez przystał na warunki zaoferowane mu przez Manchester United i od nowego sezonu będzie zawodnikiem aktualnego mistrza Anglii!

Argentyński snajper trafi na Old Trafford na zasadzie dwuletniego wypożyczenia, z opcją wykupienia jego karty zawodniczej na trzy kolejne lata &#8211; tym razem miałby być to transfer definitywny.

Działacze United polecieli do Wenezueli, aby tam zamknąć sprawę transferu z samym zawodnikiem. Włodarze Manchesteru chcą jak najszybciej zakontraktować Teveza, a cała sprawa powinna zostać oficjalnie potwierdzona w ciągu 48 godzin, czyli do niedzieli.

Tak więc w ciągu 2 dni dowiemy się, czy Carlos Tevez jest czwartym tegorocznym zakupem Sir Alexa Fergusona w letnim oknie transferowym. Należy jednak podkreślić, że informacja ta pochodzi z bardzo pewnego i sprawdzonego medium &#8211; Sky Sports.


Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Urodzony w Limie Alexander Gustavo Sanchez Reyes złożył dziś podpis pod 3-letnim kontraktem na grę w BOT GKS Bełchatów. 24-letni ofensywny pomocnik Alianza Lima wyjedzie dziś do Spały, gdzie będzie trenował według programu zaleconego przez sztab. Na miejscu są już wracający do zdrowia Piotr Klepczarek i Rafał Misztal.

Bełchatowski klub czeka na przybycie do Polski drugiego z Peruwiańczyków mających zasilić drużynę. Obrońca Jhoel Alexander Herrera Zegarra przebywa ze swoją reprezentacją w Wenezueli na Copa America, jednak pauzuje za czerwoną kartkę. Jego drużyna w ćwierćfinale zmierzy się 8 lipca z jednym z faworytów turnieju, Argentyną.

Wcześniej 3-letni kontrakt z wicemistrzami kraju podpisał Carlo Jair Costly Molina. Napastnik z Hondurasu błysnął formą podczas Złotego Pucharu CONCACAF, gdzie zdobył 3 bramki i trafił na celowniki kilku klubów. Wybrał jednak ofertę bełchatowskiego klubu, który zimą zapewnił sobie prawo pierwokupu. Carlo wyleciał w środę z bełchatowianami na niemieckie zgrupowanie.


Bernd Schuster powiedział prezydentowi Realu Madryt, Romanowi Calderonowi, aby ten zrobił wszystko co możliwe, by sprowadził na Santiago Bernabeu pomocnika Arsenalu Londyn, Cesca Fabregasa.

Jak podaje hiszpański dziennik Marca, były trener Getafe dopiero w przyszłym tygodniu ma zostać potwierdzony jako nowy szkoleniowiec Królewskich, jednak już dziś na łamach prasy wyznał kogo chciałby widzieć w stolicy Hiszpanii.

Oprócz reprezentanta Hiszpanii, 47-letni Niemiec bardzo chętnie sprowadziłby także Jose Antonio Reyesa.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
yeeeah
Tevez w MU

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
wypożyczenie na 2 lata
z możliwością zakupu definitywnego

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
korzystne dla MU

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria zdjec z zajsc na stadionie!!!!!!!!

Następny temat

Jak wam sie podoba mecz Monaco-Chelsea?

WHEY premium