SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transfery

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 271335

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Oficjalnie: Gregory van der Wiel piłkarzem PSG

Reprezentant Holandii, Gregory van der Wiel, został oficjalnie piłkarzem Paris-Saint Germain. Z paryskim klubem podpisał czteroletni kontrakt. W nowym zespole będzie występował z numerem 23.

W nowym klubie Holender ma rywalizować o miejsce w składzie z jedynym nominalnym prawym obrońcą PSG, Christophem Jallet. Zespół z Parc des Princes zapłacił za niego około sześć milionów euro.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
OFICJALNIE: Hulk zawodnikiem Zenita Sankt Petersburg. Klub pozyskał Brazylijczyka za kwotę w okolicach 50 milionów euro.

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966


Widać że Rosji kryzys nie sięga

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
i jakby tego było mało to:

"Selekcjoner reprezentacji Belgii potwierdził, że Witsel negocjuje swój transfer do Zenitu Sankt Petersburg. Belg ma kosztować klub 40 milionów euro."

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
w Rosji widzę nie ma pyerdolenia

OFICJALNIE: Axel Witsel zawodnikiem Zenitu Sankt Petersburg.

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536


Oficjalnie: Meireles zawodnikiem Fenerbahçe

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-09-03 22:56:45

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Oficjalnie: Emerson w Trabzonsporze

Trabzonspor poinformował na swojej oficjalnej stronie o zakontraktowaniu brazylijskiego obrońcy Emersona da Conçeiçao.

W ramach zawartego porozumienia, za 26-letniego piłkarza, turecki klub zapłacił Benfice 1.6 miliona euro. Emerson będzie występował w bordowo-niebieskiej koszulce z numerem 86 na plecach. Sam zawodnik był niezwykle zachwycony z przeprowadzonego transferu.

- Bardzo się cieszę, że mogę występować w Trabzonspor. Jestem dumny, że będę mógł nosić koszulkę tego klubu. Trabzonspor jest znakomitym klubem, który zdobył mistrzostwo Turcji sześciokrotnie. Od pierwszego sezonu tutaj, będę starał się pokazać z jak najlepszej strony. – oświadczył Brazylijczyk.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
OFICJALNIE: Michael Owen podpisał roczny kontrakt ze Stoke City.

OFICJALNIE: Alessandro Del Piero zawodnikiem Sydney FC.









Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2012-09-05 16:22:06

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Oficjalnie: Wilhelmsson piłkarzem Los Angeles Galaxy

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria zdjec z zajsc na stadionie!!!!!!!!

Następny temat

Jak wam sie podoba mecz Monaco-Chelsea?

WHEY premium