SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transfery

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 271270

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
kwasior ja piszę jak jest a że ciebie to chłopcze boli to możesz zrezygnować z czytania moich wypowiedzi YO !

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
djcuba ma troche racji
Real co roku wydaje ogromne sumy na transfery
a jakos nie przekłada sie to na zdobywanie pucharów


Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
ano właśnie ... i jak coś tu może irytować to nie moje komentarze a fakty dotyczące polityki transferowej Realu . Są wielkie transfery a nie ma sukcesów to ma prawo irytować

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3401
stary nie jestem kibicem Realu,i nie interesuje mnei ich polityka ani zbytnio klub.
Chciałem tylko stwierdzic ze przy każdej nadażającej się sytuacji jedziesz po Realu bo to zupa była za słona bo to....

Makarona zawsze trzeba gotować, innaczej jest niesmaczny ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
jak cie nie interesuje ich polityka tranferowa jak i klub to i nie widzisz że ja piszę o tym klubie całkowitą prawdę Prawda o danym klubie to nie jechanie po nim więc o czym mowa kwasior ... a to że klub wydaje dziesiątki milionów na gwiazdy i nie odnosi sukcesów nie jest żadną fantazją . Moge ci dać gwarancję na to że dalej będę się odnosił do tego klubu tak a nie inaczej bo poprostu ciężko jest napisać jakiś komplement o tym klubie patrząc na ich grę i "liczne" sukcesy w ostatnich latach Mam gdzieś to że ty widzisz tylko i wyłacznie krytykę z mojej strony nawet kiedy jej nie ma dobranoc .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3401
Chciałem zagaic rozmowe bo mi sie nudziło ,dzieki

DJCuba masz duzo prawdych w swych wypowiedziach mzoe nawet cała?..........ale to nie zmienia faktu ze kibic fantyk Barcelony nie moze patrzec w 100% obiektywistycznie na Real.


Dobranoc

Makarona zawsze trzeba gotować, innaczej jest niesmaczny ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
kwasior co ty wiesz o fanatykach ? gdybym nim był to jechał bym po tym realu tak że zablokowano by mi konto krytykował pomimo wygranych w La Liga itp ... a tak się nie dzieje Kibic FC Barcelony od 97 to ja Wiesz ... u mnie każdy transfer jaki dokona się w Realu Madryt nie pozwala na obiektywistyczne patrzenie w przyszłość , przecież już tyle ich było .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3401
dużo wiem o fanatykach wierz mi

Makarona zawsze trzeba gotować, innaczej jest niesmaczny ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
ciekawe jak wygląda u ciebie teoria fanatyka że zaliczasz do niej moją osobę Chwalę te kluby które zasługują na to i akurat przyszły takie czasy że FC Barcelona często daje powody do zadowolenia . Real wręcz przeciwnie ...

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
ile można budować ten super kosmiczny skład ? 3-4 sezony ?

a ile czasu Barcelona budowała skład jaki jest teraz ??

pewien wycinek mistrzów kraju:

- 1998 - FC Barcelona
- 1999 - FC Barcelona
- 2000 - Deportivo La Coruna
- 2001 - Real Madryt
- 2002 - Valencia CF
- 2003 - Real Madryt
- 2004 - Valencia CF
- 2005 - FC Barcelona
- 2006 - FC Barcelona


jak widac Barca od 1999 do 2005 czekala na mistrza, wiec ile lat budowała zespoł ?? hmmm 6 sezonów ??



pozatym w tym sezonie Real jeszcze ma ogromne szanse i kazdemu zdarza sie wpadka no i Barca juz w tym sezonie przegrala z Real'em

Zmieniony przez - -Baca- w dniu 2006-12-22 12:29:28

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria zdjec z zajsc na stadionie!!!!!!!!

Następny temat

Jak wam sie podoba mecz Monaco-Chelsea?

WHEY premium